12:39

Jak zmierzyć rozmiar pierścionka?Masz przy swoim boku ukochaną kobietę i przed Tobą ważna decyzja w kwestii wyboru odpowiedniego pierścionka zaręczynowego? Wiele par decyduje się na wspólne zakupy i to kobieta wybiera dla siebie właściwą biżuterię, ale taki sposób na przypieczętowanie związku nie ma nawet cienia romantyczności. Jeśli chcesz zaskoczyć partnerkę, to zrób jej niespodziankę - tylko jak poznać jej rozmiar pierścionka?

Kobieca dłoń - warto dobrze ją eksplorować

Dotyk najbliższej osoby jest zawsze pożądany i przyjemny - nawet jeśli chodzi tylko o nasze dłonie. Okazuje się, że opuszki palców to prawdziwy magazyn receptorów dotyku warto więc nie pomijać tego w codziennych pieszczotach i eksplorować dłonie naszej ukochanej - będzie to nie tylko przyjemne, ale tym sposobem zaznajomisz się z ich każdym najmniejszym detalem i łatwiej będzie Ci określić szerokość jej palców, co może być bardzo przydatne w sklepie jubilerskim. Okazuje się, że niektórzy panowie wcale nie mają dużego problemu z określeniem rozmiaru pierścionka dla swojej wybranki - zaręczynowe pierścionki dostępne są w wielu rozmiarach, ale istnieje kilka najbardziej uniwersalnych, więc jeśli dłonie ukochanej nie odbiegają od tych standardowych rozmiarów, to na pewno w sklepie jubilerskim uda się wybrać odpowiedni egzemplarz, a nawet jeśli pomylimy się o jeden rozmiar, to nie ma problemu, aby biżuterię powiększyć lub pomniejszyć.

Idziemy na łatwiznę, czyli pożyczamy inny pierścionek wybranki

Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów do określenia, jaki rozmiar powinien mieć pierścionek zaręczynowy. Wystarczy tylko mieć dostęp do biżuterii naszej wybranki - pożyczamy jeden z pierścionków i albo udajemy się z nim do salonu jubilerskiego, gdzie zostanie dokładnie zmierzony, albo korzystamy z gotowych miarek, które dostępne są w Internecie. W tym celu wystarczy przyłożyć go do prezentowanych okręgów i znaleźć ten najwłaściwszy. Oczywiście robimy to po kryjomu, żeby wybranka nie zauważyła, że któryś z jej pierścionków zniknął. Jeśli posiada tylko jeden lub dwa, które jeszcze do tego cały czas nosi, to możemy wykorzystać moment, gdy na przykład bierze kąpiel. Najważniejsze aby zrobić to niepostrzeżenie - chodzi przecież o romantyczną niespodziankę.

Trochę wścibsko, czyli podpytujemy

Zaręczynowe pierścionki dostępne są według standardowych tabeli w ponad dwudziestu różnych rozmiarach. Być może Twoja wybranka dobrze wie, jaki rozmiar nosi, a ta ważna informacja może pojawić się w czasie niezobowiązującej rozmowy - jeśli rozegrasz to umiejętnie, to wcale się nie domyśl, że planujesz zakup pierścionka zaręczynowego. Pamiętaj tylko o jednej istotnej kwestii - biżuteria zaręczynowa musi pasować dokładnie na konkretny palec, a one różnią się swoją wielkością. W okresie narzeczeństwa zaręczynowe pierścionki nosi się na serdecznym palcu prawej ręki, a po ślubie przekłada się na dłoń lewą. Musisz pamiętać także o tym, że prawa i lewa dłoń mogą się nieznacznie od siebie różnić, ponadto sam pierścionek może odznaczać się fantazyjnym kształtem, a wtedy również jego rozmiar nie zawsze będzie wpisywał się w standardy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger