12:26

Jak wyrazić siebie poprzez biżuterię?Podobnie jak ubranie, również biżuteria może wiele powiedzieć o noszącej ją kobiecie. Styl dodatków nierzadko odzwierciedla kobiecą osobowość i charakter. Bardziej lub mniej świadomie wybieramy kosztowności, które podkreślają naszą indywidualność. Podpowiadamy, jak wyrazić siebie przy pomocy pięknych złotych ozdób.

Personalizowana zawieszka

Choć kobiety lubią, kiedy otacza je aura tajemniczości, kochają także niedopowiedzenia i zagadki. Zawieszki do łańcuszka – złote literki – mogą zdradzać pierwszą literę imienia lub oznaczać dowolne słowo. Wybór takiej zawieszki lub ich kombinacji to zdecydowanie dobry pomysł na spersonalizowaną ozdobę. Ponadto taki unikatowy „podpis” pięknie się prezentuje. Może być częścią codziennych stylizacji lub elementem wieczorowej kreacji. W zależności od okazji zmieniamy tylko długość łańcuszka, by w odpowiedni sposób wyeksponować zawieszkę. Jest to propozycja dla kobiet, które w każdej sytuacji chcą czuć się wyjątkowo i atrakcyjnie.

Motyw astrologiczny

Data urodzin i przypisana do niego konstelacja gwiazd ma bezpośredni wpływ na nasz charakter. Znak zodiaku określa nasze wady, zalety i słabości. Dlatego wykorzystując subtelny przekaz w postaci biżuterii z tym motywem, możemy wiele o sobie powiedzieć. Złote zawieszki znaki zodiaku to subtelny sposób na podkreślenie swoich mocnych i słabych stron. Jest on czytelny wyłącznie dla osób, które interesują się tematyką astrologiczną. Złota zawieszka z reguły ma bardzo delikatny charakter. Okrągły medalik z wytłoczonym znakiem zodiaku to idealny dodatek biżuteryjny pasujący zarówno do kreacji casualowych, jak i tych o wizytowym charakterze.

Biżuteria dla romantyczek i minimalistek

Co jeszcze możemy opowiedzieć o sobie przy pomocy biżuterii? Wbrew pozorom całkiem sporo. Nawet styl wybranych ozdób zdradza tajemnice naszego charakteru. Dziewczyny nieświadome obowiązujących trendów lub niezwracające na nie uwagę, wybierają zwykle minimalistyczną biżuterię. Chcą wyglądać elegancko, ale nie jest dla nich krzykliwy styl modnych dodatków. Podobnie romantyczki zwracają uwagę na subtelne i lekkie ozdoby. Skłaniają się ku delikatnym kształtom oraz motywom roślinnym. Romantyczną naturę wyróżnia spora uczuciowość, którą bardzo dobrze wyrażają zawieszki w kształcie serca. Zaletą delikatnej biżuterii jest to, że jest odpowiednia na każdą okazję, w tym na oficjalne spotkania.

Modne dodatki dla odważnych kobiet

Nie każda z nas jest rozważna czy na tyle romantyczna, by nie dać się skusić najnowszym trendom. Dziewczyny, które wyróżnia żywiołowy charakter i zamiłowanie do przygód, kochają nowości oraz efektowne dodatki. Chcą być oryginalne, dlatego chętnie wybierają biżuterię z kolorowymi kamieniami, złote łańcuchy o grubym splocie czy też duże, rzucające się w oczy kolczyki. Lubią eksperymenty i nieszablonowe połączenia. Dlatego bardzo często kupują nowe ozdoby i odważnie łączą je ze starymi, tworząc oryginalne kompozycje.

Złotą biżuterię, która podkreśli charakter każdej kobiety, oferuje sklep internetowy zeccoro.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger