13:31

Wyraź siebie przy pomocy ekspresywnych printów na ubraniachMasz wrażenie, że Twoja garderoba nie przykuwa uwagi i nie pomaga Ci w pokazaniu, kim naprawdę jesteś? Tak się zdarza, zwłaszcza gdy chcemy, by szafa była uniwersalna. Pamiętaj że nawet w garderobie, która ma w łatwy sposób zapewnić Ci możliwość uzyskania wielu stylizacji, mogą znaleźć się ciekawe ubrania!

Dlaczego tak lubimy printy na odzieży?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym właściwie są printy. To słowo pochodzące z języka angielskiego odnosi się do nadruków czy innych form przyozdabiania odzieży wzorami. W zależności od sezonu, producenci dopasowują dostępne desenie do aktualnych trendów - niekiedy w modzie są kwiatowe wzory, a kiedy indziej - geometryczne lub zwierzęce.

Dzięki printom cała stylizacja nabiera zupełnie innego charakteru, a do tego pozwala na pełne wyrażenie siebie. Pamiętaj że obecnie w modzie pojawia się coraz większa dowolność. Co to oznacza? Że jeśli szczególnie uwielbiasz - przykładowo - zwierzęce desenie, które nie są modne w tym sezonie, nie oznacza to, że nie znajdziesz ubrań ze swoimi ulubionymi ubraniami w sklepach - choć ich wybór może być nieco mniejszy niż gdyby były hitem modowym.

Jak tworzyć stylizacje z printami?

Stylizacje z różnego rodzaju printami na odzieży możesz przygotować na dwa sposoby: wybierając tylko jeden element garderoby z nadrukiem i budując wokół niego całą stylizację lub łącząc pomiędzy sobą teoretycznie niepasujące do siebie nadruki.

W tym pierwszym przypadku - wzorzystymi elementami garderoby, wokół których zbudujesz stylizację, mogą być bluzki, sukienki midi, spódnice, a nawet spodnie. Podstawową zasadą przy tworzeniu tego rodzaju stylizacji jest połączenie intensywnego printu z klasycznymi dodatkami. Przykład? Jeżeli zdecydujesz się na założenie sukienki midi z ciekawym nadrukiem - połącz ją z prostym żakietem w stonowanym kolorze, jednokolorowymi rajstopami i klasycznymi szpilkami lub balerinami.

Jeżeli chodzi o łączenie między sobą printów - pamiętaj o jednej podstawowej zasadzie. Możesz tworzyć zestawienia z nadruków o różnej formie, jednak każdorazowo powinny one charakteryzować się zbliżoną kolorystyką. W ten sposób nie uzyskasz efektu karykaturalnego, a stworzysz prawdziwie niebanalną stylizację, która pozwoli Ci wyrazić siebie! Masz ochotę na połączenie więcej niż dwóch rodzajów printów? Nie ma problemu - w takiej sytuacji postaw na maksymalnie trzy kolory wiodące. To pozwoli na uzyskanie zamierzonego, stylowego efektu, bez konieczności rezygnowania z niektórych elementów stroju.

Przede wszystkim - wyraź siebie

Wybierając stylizację z nadrukiem pamiętaj, że nie ma w tym żadnego przymusu. Jeżeli nie czujesz się dobrze na przykład w kwiatowych stylizacjach - postaw na zwierzęce desenie lub geometryczne wzory. Najistotniejszy jest Twój komfort: tylko jeśli będziesz czuć się w stylizacji naprawdę dobrze, zarówno Ty, jak i to, co na siebie założysz, będziecie lśnić!

Dobrze dobrane ubrania pozwolą Ci poczuć się swobodnie i naprawdę wyrazić siebie. Dzięki szerokiemu wyborowi różnego rodzaju printów, z pewnością znajdziesz coś, co będzie Ci odpowiadać, bez względu na to, czy cenisz sobie klasyczną elegancję, czy nutkę szaleństwa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger