10:59

Myszki Maileg - zaletyBarwny i magiczny świat zabawek od zawsze kojarzy się z najpiękniejszym czasem dzieciństwa. Zabawki wykonane z dbałością o najmniejsze detale mogą wpłynąć na rozwój wyobraźni, kreatywności i przenieść dzieci w każdym wieku w zupełnie inny, zaczarowany świat. Zabawki marki Maileg, a w tym słynne Myszki Maileg, od wielu lat czarują najmłodszych spokojem i niesamowitym ciepłem, pozwalającym małemu człowiekowi wykreować własne uczucia i poprowadzić zabawę w wybrany przez siebie sposób. Wygląd Myszek Maileg kusi i kojarzy się z domowym ogniskiem - są wykonane w stonowanych, współgrających ze sobą kolorach i posiadają jedynie bezpieczne dla dzieci elementy. Akcesoria tego rodzaju są w stanie zapewnić dobrą zabawę zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Myszki Maileg są znakomitym dodatkiem do codziennych aktywności, potrafiącym w małych dłoniach stworzyć prawdziwą magię- i to niezależnie od tego, czy dziecko jest intra- czy ekstrawertyczne. W końcu w pięknym, zaczarowanym świecie zabawek każde dziecko znajdzie coś dla siebie. To właśnie mali właściciele myszek Maileg mogą nadać im wybrane przez siebie cechy.

Myszki Maileg i... inne niezwykłe zabawki stworzone przez markę

Do największych zalet, przypisywanych zabawkom Maileg, zalicza się przede wszystkim ich duża prostota. Choć obecnie świat zabawek został zdominowany przez żywe, wręcz natrętne kolory, które w żadnym razie nie uspokajają i działają na wyobraźnię raczej negatywnie oraz plastik, Maileg stawia na coś zupełnie innego. W żadnym razie nie jest to gotowy pomysł na sztywną zabawę, czy nawiązanie do elektronicznych zabawkowych gadżetów takich jak używane przez wszystkich smartfony czy tablety, które nie mają wiele wspólnego z podpowiedzeniem dziecku, w jaką stronę rozwinąć wyobrażenia na temat zabawy i emocji. Takie produkty raczej wpływają na to, iż dziecko już od najmłodszych lat ogranicza swój rozwój intelektualny i uzależnia się od najnowszych technologii podczas grania w zakodowane w plastikowych zabawkach gry. Maileg natomiast stawia na proste rozwiązania, wykorzystując nieskomplikowaną budowę zabawek i ich przytulny wygląd, dzięki czemu w trakcie zabawy rodziców z dzieckiem mogą oni wykreować zupełnie inny, niedostępny dla wielu osób świat... który czaruje tak samo dorosłych, jak i ich pociechy. Myszka Maileg w pudełku, Myszka i zaprojektowane specjalnie dla niej mebelki (te urocze miniaturowe krzesła!), Myszka Balerina (https://www.malama.pl/product-pol-6933-Maileg-Myszka-Balerina-w-pokoju-tanca.html) czy Krasnoludek z puszki to wspaniały prezent nie tylko dla dziewczynek, ale również dla chłopców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger