15:31

Co warto wiedzieć na temat cateringu dietetycznego FitApetit.com.pl?

 Zgubienie nadprogramowych kilogramów to nie lada wyzwanie. Wymaga nie tylko poświęceń, ale i wiedzy na temat zasad zdrowego odżywania. Nic więc dziwnego, że wiele osób korzysta z fachowych porad dietetyków, którzy to podpowiadają, jak zbilansować posiłki oraz schudnąć bez efektu jo-jo. Najważniejsze jest regularne jedzenie, dostarczenie odpowiedniej liczby kalorii i wartości odżywczych do organizmu. Dlatego nikogo już prawie nie dziwi popularność diety pudełkowej, zwanej cateringiem dietetycznym. To właśnie ona oferuje zdrowe posiłki, skomponowane i zrobione przez doświadczonych dietetyków oraz kucharzy. Firmy cateringowe dostarczają klientom zbilansowane posiłki na cały dzień, do domu lub pracy. Odchudzanie jest dzięki temu prostsze i efektywniejsze. Co należy wiedzieć więcej o diecie pudełkowej z dostawą?

Czym jest catering pudełkowy?

Dietą pudełkową, dostarczaną do domu bądź na inny adres. Ułożoną przez dietetyka, dopasowaną do potrzeb i wymagań zamawiającego. Zazwyczaj posiłki dowożone są pod drzwi z samego rana. Gotowa paczka obejmuje 5 dań dziennie, które trzeba spożywać co trzy godziny. Istnieje opcja wyboru 4 posiłków np. bez śniadania czy kolacji. Nazwa powstała od tego, iż każde z dań jest zapakowane w osobne pudełko. Celem cateringu dietetycznego jest budowanie masy mięśniowej, oszczędność czasu, utrata nadwyżki kilogramów oraz przede wszystkim zdrowe odżywianie.

Jakie realne korzyści przynosi catering dietetyczny z dostawą?

 1. Po pierwsze cena - tani catering dietetyczny istnieje! Chcąc skorzystać z taniej diety pudełkowej wystarczy zamówić ją na dłuższy okres.

 2. Po drugie dostępność. Bez problemu w większości miast znajdzie się firma cateringowa Kraków oferująca jedzenie pudełkowe z dostawą.Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie dietę pudełkową, z której będzie zadowolony.

 3. Po trzecie - oszczędność czasu. Szybkie tempo życia, ogrom pracy, realizacja pasji i życie towarzyskie. Tak wygląda obecnie codzienność wielu ludzi. Szkoda w tym wszystkim czasu na planowanie posiłków, jazdę do sklepu na zakupy, a później przyrządzanie jedzenia. Catering pudełkowy to ogromna wygoda. Konsumenci dostają do domu gotowe posiłki, a swój wolny czas mogą wykorzystać w ciekawszy sposób.

 4. Po czwarte - smaczne posiłki, przygotowane przez profesjonalnych kucharzy. Różnorodne, smaczne, sporządzone z najlepszych, sezonowych produktów. Ponadto klient może wybrać jaki rodzaj smaków i/lub kuchni mu odpowiada. Oraz poprosić o eliminację glutenu, mięsa czy nabiału.

 5. Po piąte - zbilansowana dieta. Jedzenie pudełkowe z dostawą to idealna opcja dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać, planują schudnąć bądź posiadają specjalne wymagania dietetyczne. Profesjonalny dietetyk i doświadczony kucharz ułożą zbilansowane posiłków, dostarczające niezbędnych składników odżywczych. Będę one też miały odpowiednią ilość kalorii.

 6. Po szóste - zero waste. Kupując samodzielnie w sklepie np. produkty spożywcze można zauważyć, że praktycznie wszystko jest zapakowane w plastik. Zarówno kasza, makaron, nabiał, warzywa a nawet pieczywo. Korzystając z cateringu dietetycznego można łatwo zauważyć, że mocno zmniejsza się ilość produkowanych śmieci.Jakie warianty diet pudełkowych są najchętniej wybierane?

 1. Slim fit dla tych, którym zależy na zdrowym odżywianiu, ustabilizowanym stylu życia oraz tym, którzy nie mają czasu na liczenie kalorii oraz dobieranie odpowiednich produktów.

 2. Gluten&Diary Free - dieta bezglutenowa i beznabiałowa dla zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Zalecana także przy Hashimoto. Oparta na bezglutenowych produktach zbożowych, mięsie, owocach i rybach.

 3. Vegan, w której posiłki są przygotowywane z produktów roślinnych. Ten rodzaj diety pomaga zlikwidować objawy m.in. chorób cywilizacyjnych oraz mocno wpływa na redukcję masy ciała.

 4. Low Carb - dieta niskowęglowodanowa z większą ilością białka. Przeważa w niej mięso, nabiał, owoce, warzywa. Przyspiesza metabolizm oraz bez głodowania można na niej szybko schudnąć.

 5. Sport dla aktywnych fizycznie i regularnie trenujących. Dostarcza do organizmu stosowną ilość makro oraz mikroskładników. Idealna w zbudowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger