11:49

Czy każda szafeczka na klucze nadaje się do Twojego typu działalności? Sprawdź jaki typ szafki na klucze potrzebujesz.Prawdopodobnie każdy spotkał się z taką sytuacją, kiedy trzeba pilnie wyjść z domu, ale po prostu nie można znaleźć kluczy. Jest to bardzo nieprzyjemne i zajmuje dużo czasu i nerwów. Aby zapobiec takim okolicznościom, wystarczy zainstalować szafkę do przechowywania kluczy w korytarzu.

Dzięki temu wszystkie klucze będą zawsze pod ręką, a Ty nic nie stracisz. Co więcej, szafeczka na klucze zainstalowana na ścianie w Twoim domu stanie się nie tylko funkcjonalnym dodatkiem do pomieszczenia, ale także jego prawdziwą ozdobą. W końcu nowoczesne designerskie modele szafek wyróżniają się bardzo oryginalnym i pięknym wyglądem.

Jakie cechy mają nowoczesne szafki do kluczy?

Dziś w katalogach sklepowych można znaleźć szeroką gamę modeli szafek na klucze. Są podzielone na dwa główne typy - mogą być otwarte lub zamknięte. Otwarte szafeczki na klucze zwykłe posiadają haczyki lub inne akcesoria, na których można zawiesić brelok od klucza.

Natomiast konstrukcje zamykane na klucz to pełnowartościowa szafka, która dobrze uzupełnia wnętrze. Taki model pomoże Ci nie tylko uporządkować klucze do mieszkania, garażu czy biura, ale także zamaskuje okablowanie czy inne nieatrakcyjne elementy zlokalizowane na ścianie w korytarzu.Czy wykonanie szafeczki na klucze ma znaczenie?

Współcześni producenci wykorzystują szeroką gamę materiałów do tworzenia trwałych i efektownie wyglądających szafek na klucze. Warto omówić dwa najczęściej pojawiające się w ofercie sklepów przykłady:

1. Drewno. Naturalne drewno od wielu stuleci pozostaje najpopularniejszą opcją do produkcji mebli i różnych akcesoriów. Ten materiał jest niesamowicie trwały; żywotność drewnianej szafki wynosi dziesiątki lat. Ponadto naturalne surowce są całkowicie bezpieczne dla ludzi i środowiska. Jednakże, pod względem bezpieczeństwa przechowywania kluczy jest to materiał, który łatwo może zostać zniszczony i nie posiada on żadnych właściwości, które chroniły by klucze przed niepowołanym dostępem.

2. Metal. Jeśli wolisz niezwykle wytrzymałe konstrukcje, metalowe szafki na klucze są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Szafka na klucze z tak trwałego materiału jak metal nie tylko pomieści wszystkie Twoje klucze, ale zapewni także ochronę przed niepowołanym dostępem do nich. Modele te z powodzeniem wpasują się w klimat nowoczesnego mieszkania w stylu loftowym jak i do biura, gdyż metalowe szafki na klucze można umieścić zarówno w domu, jak i w instytucjach komercyjnych oraz publicznych.

Funkcjonalna szafka na klucze

W ofercie sklepu internetowego MSell24h odnajdą Państwo to czego najbardziej szukają, czyli funkcjonale szafki na klucze. Trwałe, solidne, bezpieczne i niedrogie szafki i skrzynki na klucze, w różnych wariantach. Oferujemy państwu małe szafeczki na klucze, w których można pomieścić do 10 kluczu, po większe konstrukcje, które mogą spełnić wymogi właścicieli dużych obiektów biznesowych. Tego typu szafki na klucze, mogą pomieścić od kilkudziesięciu do kilkuset kluczy oraz mogą być zabezpieczane przed nie powołanym dostępem na kilka różnych sposób. W naszej ofercie odnajdą państwo szafki na klucze zamykane w sposób tradycyjny jak i elektroniczny oraz mogą Państwo zakupić modele łączące oba typy zabezpieczenia.Bogaty wybór szafek na klucze

Warto jest zwrócić uwagę na asortyment sklepu MSell24h ze względu na szeroki wybór zarówno szafek na klucze jak skrzynek na klucze. Nie duża skrzyneczka na klucze, która umożliwia przechowywanie kluczy na przykład wewnątrz sejfu, lub w szufladzie biurka zamykanego na klucz lub z dostępem elektronicznym spełni wymagania nie jednego kierownika lub właściciela firmy z sektora MSP. Jest to tym bardziej istotne jeżeli w naszej firmie przechowujemy dokumenty w zamkniętych pomieszczeniach, do których dostęp powinien być szczególnie utrudniony ze względu na rodzaj prowadzonej przez nas działalności. Dotyczy to zwłaszcza kancelarii prawnych lub urzędów państwowych i samorządowych. Z pewnością skrzynka na klucze w takim miejscu będzie uzupełnieniem innych zabezpieczeń dostępu do tychże pomieszczeń.

Tanie rozwiązania dla profesjonalistów

Szafka metalowa na klucze to pełen profesjonalizm wykonania za przystępną cenę. W ofercie sklepu MSell24h odnajdą Państwo każdy rodzaj poszukiwanej przez klientów szafek i skrzynek na klucze w wielu standaryzowanych rozmiarach w cenie, która powinna być dla Państwa konkurencyjna i odpowiadać państwa strategii kosztowej. W zależności od wielkości, koloru czy rodzaju zamka nasze produkty mogą różnić się pod względem wyceny, jednakże związane jest to z doborem materiałów, wielkości i ilością zabezpieczeń zaimplementowanych w produkcie. Warto jednak rozważyć ofertę naszego sklepu i porównać ją z innymi dostępnymi na rynku modelami oferowanymi przez inne sklepy. Być może będą Państwo zaskoczenie trafnością swojego wyboru.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger