13:26

Pomysły na gustowny prezent ślubny


Wybór odpowiedniego prezentu ślubnego może okazać się nie lada wyzwaniem. W końcu ta wyjątkowa okoliczność wymaga również wyjątkowego prezentu. Przed laty stawiano głównie na prezenty w formie praktycznych gadzetów do domu. Dziś odchodzi się już od takich podarunków na rzecz tych bardzej neutralnych, które nie narzucają Parze Młodej konkretnej stylistyki czu funkcji użytkowej. Dziś podpowiemy, co możemy podarować na prezent ślubny, aby wprawić Parę Młodą w zachwyt.

Komplet pościeli


Taki prezent będzie bardzo praktyczny i jednocześnie nie będzie zbytnio ingerował w wystrój mieszkania. Warto poszukać produktów renomowanych producentów i tym samym unikać kupowania takich kompletów pościeli w sieciówkach, aby wyelimimować ryzyko zakupu takiego samego wzoru jak inny gość. Pamiętajmy również o tym, aby wybierać produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałych materialów, które na długo zachowają piękny wygląd.

Zestaw eleganckich kieliszków lub szkła do drinków


Kolejną propozycją na prezent ślubny są kieliszki lub szkło do drinków. Takich akcesoriów nigdy za wiele i nawet, jeśli Para Młoda dostanie kilka takich kompletów, to podczas imprez z pewnością wszystkie się przydadzą. Jeśli wiemy, że Państwo Młodzi są koneserami wina, oprócz samych kieliszków, możemy do prezentu dołączyć zestaw do wina zawierający korkociąg, obcinak do folii i korek w eleganckim etui. Natatomiast miłośnikom whisky możemy podarowac również gustowną karafkę i kamienie do whisky.

Zestaw noży kuchennych


Popularnym prezentem ślubnym są również różnego rodzjau zestawy noży kuchennych do zadań specjalnych. Te zawsze się przydają, a jeśli wybierzemy komplet z eleganckim, modnym stojakiem, będzie on jednocześnie stylowym elementem dekoracyjnym w kuchni. Taki zestaw może zawierać nóż do pieczywa, do mięsa, do obierana warzyw czy do steków.


Skrzynka łakoci


Trafionym prezentem ślubnym może być również designerska skrzynia z personalizowanymi czekoladkami. Po spożyciu słodyczy sama skrzynia będzie ciekawym elementem dekoracyjnym, który Młodzi będą mogli wykozystać do przechowywania na przykład ślubnych pamiątek.

Voucher na ekstremalną przygodę


Jeśli wiemy, że Para Młoda uwielbia adrenalinę, możemy zafundować jej w prezencie ślubnym jedną z nastepujących przygód: lot balonem, skok ze spadochronem, lot szybowcem czy dzień w parku adrenaliny z tyrolką, spływem rwącą rzeką i innymi atrakcjami z dreszczykiem emocji. Taki prezent z pewnością wprawi Młodych w zachwyt, a przygoda na długo pozostanie w ich pamięci.

Wybór prezentu ślubnego nie jest taki trudny, jeśli zainspirujemy się powyższymi pomysłami. Do prezentu zwykle dołącza się dodatkowo kartki ślubne, które zawierają życzenia dla Pary Młodej, a często też i pieniądze, jeśli goście zdecydowali się właśnie na taką formę prezentu. Warto wybrać kartkę ręcznie robioną, która sama w sobie bedzie pięknym prezentem.
Mamy nadzieję, że nasze pomysły staną się dla innych inspiracją do wyboru trafionego prezentu ślubnego, który sprawi radość Parze Młodej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger