15:22

Fotel z masażem - jaki wybrać


Siedząca praca bardzo źle wpływa na nasze plecy. Coraz więcej osób narzeka na ból pleców, a lekarze biją na alarm. Rośnie liczba ludzi, którzy cierpią z powodu zwyrodnień kręgosłupa, co powoli uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Dlatego coraz większą popularnością cieszą odpowiednio wyprofilowane fotele masujące. Jeśli zastanawiamy się nad kupnem takiego urządzenia, warto dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę. Oto kilka porad.
  1. Kto będzie korzystał z fotela?
  2. Jakie funkcje powinien posiadać idealny fotel masujący?
Kto będzie korzystał z fotela?
Wydawać by się mogło, że ta kwestia nie jest najistotniejsza. Jednak inny będzie fotel do prywatnego użytku, a inny do salonu fryzjerskiego, pokoju relaksacyjnego w dużej firmie czy poczekalni. Sposób eksploatowania wpływa bowiem na dość istotne czynniki. Jeżeli zamierzamy kupić fotel z masażem do biura, to musi on mieć większą moc. Fotel z masażem wykorzystywany do celów prywatnych nie musi mieć aż tyle funkcji. I tutaj przechodzimy do bardzo ważnej kwestii, a mianowicie, w co powinien być wyposażony profesjonalny fotel masujący?
Jakie funkcje powinien posiadać idealny fotel masujący?
Jedna z ważniejszych opcji, jakie powinien posiadać fotel z masażem, jest możliwość skanowania linii kręgosłupa. To pozwoli na dopasowanie mebla do wagi i wzrostu użytkownika. Regulacja położenia jest bowiem istotna, gdy z danego modelu będzie korzystało dużo osób (na przykład w biurze). Zwróćmy również uwagę na ilość programów automatycznych. Standardowe modele wyposażone są w 5 różnych programów związanych z technikami masażu. Można nimi regulować między innymi: siłę masażu oraz jego szybkość. Każdy fotel powinien mieć możliwość wyboru odpowiedniego cyklu masującego, na przykład 15- lub 20- minutowego. Użytkownicy określają także dokładne miejsce masażu, na przykład czy ma to być dolna, krzyżowo-lędźwiowa, partia pleców czy ramiona z szyją. Zaawansowane modele mają możliwość wykonywania profesjonalnego masażu nie tylko szyi i pleców, ale również pośladków, ud, łydek oraz stóp. Innowacyjnym rozwiązaniem jest także system masujący 3D. Oznacza to, że użytkownik masowany jest w trzech płaszczyznach, a fotel dokładniej dopasowuje się do kształtu kręgosłupa. Taka funkcja pozwala na wykonanie bardzo dokładnego masażu, który rozluźni każdą spiętą część ludzkiego organizmu. Jeśli dalej nie jesteśmy pewni, jaki fotel masujący wybrać, to warto skonsultować się z fachową obsługą firmy Rest Lords, która już od wielu lat zajmuje się dystrybucją profesjonalnych foteli masujących.
undefined

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger