21:33

Kto lata dookoła świata?

Super Wings to serial animowany, który zawładnął sercami najmłodszych widzów. Przygody kolorowych samolotów z zapartym tchem śledzi też Jaś. Dziś mam dla Was książeczkę, w której razem z dzielną drużyną samolotów nasze dziecko pozna świat- kontynenty, kraje i zwyczaje. Atlas. Kto lata dookoła świata?” to świetna książeczka Wydawnictwa AMEET. Pięknie wydana, kolorowa, pełna pięknych ilustracji na pewno spotka się z zainteresowaniem młodych czytelników.
Dzielne samoloty z ekipy Super Wings przemierzają kontynenty, zatrzymując się w co ciekawszych krajach świata. W sposób idealnie dostosowany do dzieci pokazują specyfikę państw, ich flagi, zdradzają ciekawostki... Dzieci poznają tu swoich rówieśników z innych krajów, którzy opowiadają im o miejscu, w którym mieszkają. Wszystko to oczywiście okraszone jest pięknymi ilustracjami. Ponadto znajdziemy też słowniczek- przy każdym kraju znajdziemy słówko w danym języku z tłumaczeniem na język polski. 


Gratką dla dzieci są też naklejki, mnóstwo naklejek, którymi mały czytelnik uzupełnia luki w atlasie.
Nic bardziej nie wzbudza ciekawości świata, niż ulubieni bohaterowie bajek. W tej książeczce, razem z drużyną Super Wings, dziecko poznaje kontynenty, kraje na nich się znajdujące. Poznaje wiele ciekawostek, a dzięki znajdujących się w książce rozkładanych mapach, może podróżować... palcem po mapie! 

Jeśli chcesz pokazać dziecku, jak wielki, piękny i różnorodny jest świat- wystarczy, że wraz z Dżetkiem, Frunią, Lotkiem i Śrubkiem zabierzesz go w podróż dookoła świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger