12:23

Depilacja laserowa- garść informacji.

Wiosną, bardzo często rzucają mi się w oczy teksty i memy z przekazem- idzie wiosna, najwyższy czas na depilację po zimie. Zawsze się wtedy zastanawiam, czy jestem jakimś wyjątkiem... Lubię mieć gładką skórę, bez niepotrzebnych włosków nie tylko wiosną i latem, nie tylko wtedy, gdy najdzie mnie ochota, by założyć sukienkę, lecz przez cały rok.


Depilacja... Bywa uciążliwa, bywa bolesna. Zgodnie z myślą, wypowiedzianą kiedyś przez kogoś- „chcesz być piękna, to cierp”, zgadzamy się na to bez mrugnięcia okiem. Bycie kobietą. Bycie zadbaną kobietą do czegoś zobowiązuje. Jednak, czy częsta depilacja maszynką, bądź bolesna depilatorem, to jedyne rozwiązania? Cóż- technologia mknie do przodu nie oglądając się do tyłu, próbuje ułatwić nam życie. Tym sposobem wymyślono trwałą depilację laserową.

Czym jest trwała laserowa depilacja?
Dzięki promieniowaniu lasera diodowego, dopasowana wiązka światła dociera do najgłębszych warstw skóry, następnie dopasowując się do rozmiarów mieszka włosowego jak i ilości zawartego w niej barwnika prowadzi do kontrolowanego podgrzania. Tym sposobem doprowadza co uszkodzenia, a w rezultacie rozpadu mieszka włosowego, pozbywając się niechcianych włosków zarówno na nogach, jak i innych- również tych delikatnych- partiach ciała.

Zabiegi te są bezpieczne, wykonywane w komfortowych warunkach. Nie musimy się obawiać poparzeń czy podrażnień. Pierwszy zabieg usuwa nawet 60% włosków z wybranej partii ciała. Wystarczy 4-5 zabiegów, by cieszyć się gładką skórą.

Oczywiście istnieją przeciwwskazania- z zabiegu wykluczone muszą zostać m. in. kobiety w ciąży, osoby chorujące na nowotwór, czy też cierpiące na infekcje skóry. Nie można się też poddawać zabiegowi posiadając siwe, blond bądź rude włosy, a także świeżą opaleniznę.

Przed zabiegiem należy się do niego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim należy ogolić skórę, która ma być poddana depilacji. Nie można tego robić poprzez wyrywanie włosków. Należy też odstawić niektóre leki a także retinoidy.

Zabieg depilacji laserowej jest ostatnimi czasy popularny i wykonywany przez coraz więcej gabinetów. Jednak nie wszystkie są odpowiednio przygotowane. Należy przed zabiegiem zrobić dokładne rozeznanie i wybrać ten, cieszący się dużą renomą i zaufaniem klientów...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger