11:01

Promocje na Black Friday

Dziś istne zakupowe szaleństwo. Wszyscy kupują, sklepy wrzucają promocje. Czym jest Black Friday? Czarny Piątek przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Jest to pierwszy po Święcie Dziękczynienia piątek, rozpoczynający sezon świątecznych zakupów. Tego dnia promocje są wyższe niż zwykle. 


Moim zdaniem w naszym kraju Black Friday jest lekką porażką. Kilka dni przed promocją ceny lekko idą do góry, by potem je obniżyć na 5, 10 góra 20 %. W zeszłym roku przeczekałam Black Friday i Cyber Monday, by kupić w Smyku za grosze ubranka dziecięce. Aczkolwiek znalazłam kilka perełek, gdzie obniżki są dziś dość spore. Klikajcie w bannerki, zamawiajcie i nie zapomnijcie się pochwalić zakupami :)

  1. 5-10-15 z okazji Black Friday daje aż 55% zniżki. Ubranka są dobre jakościowo, ładne i mega tanie, grzech nie skorzystać.

    http://delivery.clickonometrics.pl/campaign=14863/click/172150/click.html?pc=2180032&rd=TIMESTAMP

  2. TXM24 daje do 50 % upustu. Znajdziecie tam ubrania dla całej rodziny, a także zabawki czy artykuły domowe.  3. TaniaKsiążka.pl- moje królestwo <3 Dziś mnóstwo promocji na książki. Przed nami mnóstwo długich zimowych wieczorów, warto zaopatrzyć się w książki już dziś :)

    http://delivery.clickonometrics.pl/campaign=14834/click/170527/click.html?pc=2180032&rd=TIMESTAMP


    Cóż- pozostaje mi jedynie życzyć Wam udanych zakupów :) Zaglądnijcie jeszcze, jak coś znajdę to dorzucę :) a może Wy mi podrzucicie fajną promocję?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger