14:23

Banda Michałka powraca- zapowiedź książki.

Czy ktoś za „Bandę Michałka”, która to w 2013 roku zawładnęła sercami małych czytelników? To uwaga! Banda Michałka powraca! Już wkrótce premiera książeczki Ewy Karwan- Jastrzębskiej „Banda Michałka powraca”, wydana przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka.Opowieści Ewy Karwan – Jastrzębskiej, które toczą się na warszawskim Żolibożu wciągną każdego czytelnika. Krótkie, humorystyczne historyjki w stylu „miało być dobrze a wyszło jak zwykle” doskonale oddają współczesne realia.
Jesteśmy świadkami walentynkowych miłosnych podchodów bohaterów, polowania na Minotaura... Czytamy o uchodźcach w lesie, spotkania z Błotnym Misiem. Banda Michałka robi nawet zdjęcia dla NASA! Sami przyznajcie- jest akcja, jest czad!
Nie mogę się doczekać premiery książki, lubię takie opowieści dla dzieci, które zahaczają o realny świat. Starszaki powoli wyrastają z bajek, a przygody Michałka i jego przyjaciół powinny ich zainteresować. Oby tylko nie powielali pomysłów bandy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger