19:54

Drukujemy z Viperprint

Współczesna firma, nawet ta najmniejsza nie ma co szukać na rynku bez profesjonalnych pakietów reklamowych. Wizytówki, spersonalizowane notesy, długopisy, tudzież inne gadżety to podstawa. Zresztą, co ja piszę, coraz więcej osób prywatnych oraz blogerów decyduje się na swoje wizytówki, gadżety. Sama lubię takie spersonalizowane gadżety i zastanawiam się nad swoimi wizytówkami i notesami.

Gdzie udać się po takowe artykuły?

Cóż, na pewno każdy z nas ma w pobliży jakąś większą lub mniejszą drukarnię, gdzie może się zaopatrzyć, jednak nie od dziś wiadomo, że internet generuje lepsze ceny, czasem i lepszą jakość.

Z swojej strony, chciałam Wam teraz przedstawić pewną drukarnię w sieci. Internetowa drukarnia offsetowa Viperprint. Znajdziemy tam wszystko, co potrzebne do rozwoju i reklamy firmy czy nawet wizytówki dla osoby prywatnej.


Firma w swym asortymencie ma m.in. wizytówki, menu do restauracji, zaproszenia, dyplomy, broszury, naklejki, kalendarze, notesy... Wszystko wysokiej jakości, stylowe, przyciągające wzrok. Różnorodność wzorów i materiałów, sprawia, że jest w czym wybierać. Mój faworyt- wizytówka przezroczysta- bardzo mi się podoba, jest taka... inna. Jednakże i inne produkty są godne zauważenia- zaproszenia, karty biznesowe itp.


Co poza tym wyróżnia drukarnię Viperprint? W trosce o jak największą jakość swoich artykułów inwestują w nowoczesne technologie, tak by wydruk jakościowo zadowalał klientów. Kolejną rzeczą jest szybki termin realizacji. Z kolei, jeśli chcemy by realizacja była super szybko, to możemy skorzystać z opcji Express.

Jeśli mamy problem z zamówieniem czy też z wyborem opcji, to pomocą służy nam ekipa drukarni. Wystarczy zadzwonić czy napisać, by nasze zamówienie odbyło się szybko i sprawnie.
Na koniec ostatni, być może przeważający argument- niskie ceny oraz dodatkowe programy partnerskie jeszcze bardziej obniżające należność.

Jeśli nadal nie jesteśmy zdecydowani na Viperprint, to warto sięgnąć po darmowe próbki produktów. Uwierzcie, że szybko się przekonacie do tej drukarni!

Więcej informacji o produktach, sposobach zamówienia dowiemy się ze strony internetowej Viperprint.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger