16:29

Zdrowe słodycze? Tak! To możliwe!

Światem zawładnął cukier. Serio. Cukier jest wszędzie.
I sami dobrze wiecie, że ja jestem słodyczowym potworkiem i lubię wszystko co słodkie. Jednak moi chłopcy nie mają takiego dostępu do słodyczy.
Kojarzycie ten mem „Jestem dobrą mamą- wyjadam dzieciom czekoladę, bo dbam o ich zęby”? No, to właśnie taka jestem.
Dziś pokaże Wam genialną książkę, pełną przepisów na słodycze... bez cukru. Zrobiłam z jej pomocą kilka przekąsek i wierzcie mi na słowo- chłopcom posmakowało. Ba! Nawet ja się nie zawiodłam...


„Zdrowe słodkości na każdą porę dnia” Katarzyny Maciejko- Zielińskiej to zbiór przepisów na słodkie a zarazem zdrowe śniadania, podwieczorki, obiady, kolacje i przekąski. Rolę główną pełnią tu owoce i warzywa, ale też miód, bakalie, zboża. 


Przepisy są przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Znajdziemy tam czas przygotowania, liczbę porcji, informacje o składnikach a przede wszystkim piękne, realistyczne zdjęcia. Nie wiem, czy wiecie, ale pani Katarzyna jest fotografką kulinarną, więc piękne ukazanie potrawy to jej zawód i pasja! 


Autorka dzieli się też radami i wskazówkami, dzięki czemu możemy sobie sami modyfikować przepisy.
Potrawy są przygotowywane na bazie naturalnych, odżywczych składników, niekoniecznie z wszechobecną chemią. Dzięki temu spokojnie możemy patrzeć, jak nasz niejadek wciną kolejną już babeczkę. 


Książka wydana została przez Wydawnictwo Samo Sedno. Powiem Wam, że wydanie jest piękne- gruba oprawa z obwolutą, matowe kartki i jeszcze raz powtórzę- piękne, piękne zdjęcia!


Książkę znajdziecie na stronie Wydawnictwa. Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger