15:28

T. K. Douglas "Najpiękniejsza córka Boga"

„Najpiękniejsza córka Boga”, autorstwa Tashy K. Douglas, wydana przez Wydawnictwo Dreams to propozycja dla osób, dla których wiara w Boga jest ważna.

Na całość składa się kilka opowieści, historii z życia wziętych, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Wszystkie te historie mają swoje odzwierciedlenie w Piśmie Świętym, zwłaszcza w Psalmach. Uświadamiamy sobie jak wiele ważnych rzeczy przecieka nam przez palce, ile tracimy, goniąc za czymś, co tak naprawdę nie jest tak ważne. Lektura zmusza nas do zatrzymania się, spojrzenia na nasze życie z innej perspektywy. Zastanowić się nad tym, czy obraliśmy dobrą drogę... W ten sposób możemy sobie uświadomić, jak wielka siła w nas drzemie. Autorka pokazuje nam wyjście nawet z najgorszej sytuacji, pokazuje, że z najgorszej sytuacji może wyniknąć coś dobrego dla nas, naszej duszy. Złamałaś nogę? Ale dowiedziałaś się jak wielu osobom na Tobie zależy.
Ponadto- w ciągu dnia, w tym naszym szaleńczym pędzie- nie mamy czasu na rozmyślania. Dlatego dobrze jest w lekturze odnaleźć siebie, odnaleźć Boga. Zrozumieć, że jest on naszym Ojcem, dla którego jesteśmy najukochańszymi córkami. Bo jego miłość potrafi działać cuda.

Książka do kupienia jest w Księgarni Wydawnictwa Dreams. Jesteśmy okresie Wielkiego Postu, czasu rozmyślań nad wiarą, Bogiem, Zmartwychwstaniem. Myślę, że książka T. K. Douglas idealnie wpasowuje się w TEN czas. Nie jest to lekkie czytadło do poduszki, czasem musiałam kilka razy przeczytać dany akapit, by zrozumieć. Nie żałuję jednak ani jednej minuty poświęconej tej lekturze. Dużo pomogła mi zrozumieć i codzienna modlitwa stała się nie tylko czasem bezmyślnym klepaniem formułek, ale też czasem na przemyślenia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger