16:45

Wycena szkód komunikacyjnych.

Zima i lód sprzyjają wypadkom samochodowym czy stłuczkom. Bardzo często można spotkać samochody leżące w rowach, czy osoby spisujące oświadczenie...
Niby samochody są ubezpieczone i w razie wypadku można starać się o wypłatę odszkodowania, jednak bywa, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają kwoty odszkodowań bądź w ogóle odmawiają wypłaty odszkodowania.
Istnieje wiele firm, oferujących pomoc w przypadku problemów z wypłatą odszkodowania. Jedną z nich jest AUTOMOBILIS- firma, której specjalnością jest wycena szkód komunikacyjnych przez doświadczonego rzeczoznawcę. Bezpłatnie sprawdzają na jakie środki odszkodowawcze mamy szansę i wypłacają dopłatę do odszkodowania.
AUTOMOBILIS wykupuje szkodę, dzięki czemu nie musimy już zakładać spraw i procesów firmie ubezpieczeniowej. Oni zrobią to za nas. Wystarczy przesłać dokumenty, by pracownicy przygotowali niezobowiązującą propozycję dopłaty do odszkodowania.

Odpukać, jeszcze nigdy nie miałam problemu ze stłuczką, czy kolizją. Oby tak dalej, jednak może jest tu ktoś, kto takiej pomocy potrzebował?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger