22:48

Niewidzialna półka- ratunek dla książkoholika.

Jakiś czas temu wspominałam Wam, że nie mam gdzie trzymać książek dla dzieci. Regały zapełnione, szafki też a książek wciąż przybywa. Swoje książki oddaję do Biblioteki Publicznej, bo nie czytam zwykle dwa razy tej samej książki, jednak pozycji dziecięcych po prostu mi żal. Są tak pięknie wydane, a poza tym  sporo z nich ma walory edukacyjne. Cóż,  skoro miejsca jednak nie przybywa.
Pytając na Facebooku o radę, sporo z Was poradziło mi półki. Ale i tu pojawił się problem, bo na masywne drewniane półki też tego miejsca już nie mam. Zaczęłam szukać czegoś mniejszego, a jednak stylowego i praktycznego.
I wówczas wpadła mi w oko Niewidzialna półka na książki.  Cena nie była wysoka, półka wyglądała ciekawie,  więc postanowiłam sprawdzić jak poradzi sobie z naszą biblioteką. Po kilku dniach przyszłą paczka, a tam mała, niepozorną,  biała półeczka.  Przyznam szczerze,  że trochę poczułam się zawiedziona. Toto malutkie i ma utrzymać książki. Na szczęście mój sceptycyzm minął wraz z zamontowanie półki. Półka jest solidna, trwała i przede wszystkim naprawdę magiczna!
Gdy ułożyłam na niej książki okazało się, że półki nie widać a same książeczki fajnie wyglądają „lewitując” nad biurkiem.
Koniecznie muszę zaopatrzyć się jeszcze w kilka półek- już wiem, że to świetna sprawa. Dzięki niej książki są piękną dekoracją wnętrza.
W półkę zaopatrzyłam się w sklepie Edinos- swoją drogą polecam za miły kontakt i szybka wysyłkę.

Jeśli jesteś taką samą pro-książkową mama i brakuje Ci miejsca na książki to polecam Niewidzialną Półkę! Półkę kupimy tutaj.
A ten przepiękny stroik świąteczny znalazłam w sklepie Dedekor


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger