14:59

Sylwester z dziećmi. Czy może być fajnie?

Posiadanie dzieci dezorganizuje nasze życie towarzyskie. Wydaje się czasami, że wielkie bale już za nami. I mimo że często okazuje się to przesadą, bo są też babcie, ciocie czy przyjaciółki, które chętnie zajmą się naszymi pociechami, byśmy mogli zaszaleć. Czasem jednak tej opieki brak i musimy nauczyć się imprezować z dziećmi. Dziś mam dla Was kilka propozycji na spędzenie fajnego sylwestra z dziećmi. Impreza już jutro, więc może rady się przydadzą :)

Oczywiście podstawowa kwestia to szampan. A co tam, niech dzieci też poczują magię tego dnia. Niech stoi w widocznym miejscu do godziny „0”, czyli w wypadku dzieci, gdzieś do 21-22. Są też takie okazy, co i północ przywitają- każdy rodzic zna nawyki swojego dziecka i wie, do której może pozwolić maluchowi na zabawę... Przygotujcie też „salę”- balony, girlandy, może dekoracje wykonane przez dzieci? I oczywiście balowy strój. Impreza w dresach czy piżamie to tylko kolejny, zwyczajny wieczór ze „starymi”. Wieczór w wyjściowych ciuchach- to już coś...

Tylko co robić do tego czasu?
Cóż, pomysłów jest wiele.

Rodzinne gry planszowe. Świetny pomysł na zabawę! Ileż przy tym śmiechu, wspieranego przez nutkę rywalizacji. Gier jest mnóstwo! Monopoly czy Eurobiznes, Scrabble, Hungry Hippos a nawet zwykły Chińczyk. Bo tak naprawdę nie liczy się gra, tylko jej uczestnicy. Chęć wspólnej zabawy sprawi, że najbardziej nudna i najzwyklejsza gra stanie się hitem.

Wspólne oglądanie... Wiem to po sobie- w wyborowym towarzystwie to będziesz rechotał ze śmiechu oglądając po raz 51564631498 film „Kevin sam w domu”. I nieważne, że znasz to już na pamięć- Twoje dziecko nie. A ponadto stajesz się bohaterem, gdy zdradzisz w tajemnicy, że jak byłeś mały to też oglądałeś ten film. Z innych pozycji to polecam te z „Renifera Niko”, „Shreka” a nawet „Maszę i niedźwiedzia” na youtube.

Turniej tańca. Chcesz potańczyć? No problem! Zorganizujcie trening tańca- solo, w parze, grupowego. Gwarantuję płacz- ze śmiechu.

Ponadto kalambury, karaoke, może kółko-krzyżyk? Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy tylko porzucić myślenie typu „sylwester do bani, bo z dziećmi”. Z dziećmi też może być super! Przygotujcie się na niezłą zabawę!!

A przy okazji... Kochani! W Nowym, 2017 już roku życzę Wam spełnienia marzeń... Byście za rok o tej porze powiedzieli „To był dobry rok”.
Do siego roku!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger