14:41

Zabawki DUMEL- bajkorecenzja.

Wkrótce sezon prezentowy- Mikołajki, Gwiazdka. Już za kilka dni będziemy oglądać świąteczne reklamy w telewizji. Powoli już zaczynamy myśleć o prezentach i odkładamy na nie już pieniądze.

Wybór prezentów dla dzieci tylko z pozoru jest prosty. Gdy wejdziemy w sklepowe półki, wypełnione wszelkimi rodzajami zabawek, gier, klocków możemy dostać oczopląsu. Ważne jest by zabawka jednocześnie bawiąc- uczyła, a takie są zabawki marki Dumel, w tym odkurzacz i młoteczek, o którym Wam opowiem...


W dalekiej krainie Robótkolandii mieszkał sobie młoteczek Zbyś i odkurzacz Zygmuś. Byli oni wielkimi przyjaciółmi, wprost nierozłącznymi.

Razem pracowali, razem odpoczywali. Gdy tylko mieli wolne, spacerowali po lasach i łąkach i opowiadali różne historie.
Pewnego dnia, podczas takiego spaceru nadleciał straszny wieszakowy ptak i porwał Zygmusia w nieznane... Zbyś krzyczał, próbował przemówić ptaszyskowi do rozumu, jednak bez skutku.... Zygmuś z wieszakowym ptaszyskiem zniknęli w przestworzach...
Zbyś usiadł na trawie i zaczął płakać... Szybko się jednak otrząsnął i ruszył w poszukiwaniu przyjaciela. Wędrował górami i dolinami, nawoływał przyjaciela. Niestety bez skutku!
Gdy już stracił nadzieję i zdawało mu się, że nie odnajdzie przyjaciela po raz ostatni postanowił go zawołać...
Jakież było jego zdziwienie i wielka radość, gdy usłyszał cieniutki głos Zygmusia! "Tu jestem!"

Młoteczek czym prędzej uwolnił przyjaciela i razem wrócili do domu. Droga, która w pojedynkę dłużyła się Zbysiowi, razem minęła bardzo szybko. A przyjaciele wiedzieli, że zawsze, w każdej sytuacji mogą na siebie liczyć...

Zestaw Silly Sam marki Dumel to skradające serca każdego maluszka zabawki.
Jako rodzic spodobała mi się jakość wykonania, stonowane kolory i ciche i spokojne dźwięki. No i oczywiście aspekt edukacyjny- odkurzacz zachęca do wspólnego sprzątania, młoteczek- do naprawiania. Ponadto zabawki popychają dzieci do rozwoju ruchowego.
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3., jednak z powodzeniem mogą się nią bawić i młodsze dzieci- nie jest wykonana z toksycznych materiałów, nie posiada też drobnych elementów czy ostrych krawędzi.

Jeśli szukacie fajnego, edukacyjnego prezentu dla córki, syna, wnuka czy sąsiada- to warto sięgnąć po Zestaw Silly Sam marki Dumel, jak też po inne zabawki tej marki. Gwarantuję, że się nie zawiedziecie, a dzieci będą zachwycone!

Wpis powstał przy współpracy z Dumel.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger