14:39

I. Łepkowska „Pani mnie z kimś pomyliła”.

Ileż to razy zazdrościmy gwiazdom czy celebrytom ich życia. Tych pięknych ciuchów, młodej twarzy, sławy... Pytanie tylko, czy ta uśmiechnięta na pierwszej stronie popularnej gazety aktorka jest naprawdę szczęśliwa? A może pod sztucznym uśmiechem kryje się poraniona dusza?

Ilonę Łepkowską, „królową seriali polskich” do tej pory znaliśmy jako scenarzystkę popularnych polskich seriali. Dziś przedstawię ją, jako pisarkę. Jej książka „Pani mnie z kimś pomyliła”, wydana przez Wydawnictwo MUZA, odsłania przed nami prawdziwe życie celebrytów. Pokazuje, że wbrew pozorom nie jest ono usłane różami. Jednak zawsze jest światełko nadziei... Tylko, czy zafascynowane sławą gwiazdy zechcą ruszyć w stronę tego światełka?

Joanna jest tłumaczką języka włoskiego. Jest rozwódką, wychowującą nastoletnią córkę. Pewnego dnia otrzymuje propozycję objęcia posady tłumacza podczas produkcji pewnego programu telewizyjnego. Zbiegiem okoliczności staje się jego prowadzącą!
Świat gwiazd i celebrytów początkowo przytłacza Joannę, nie zamierza się mu poddać. Ustawiony wywiad? Nigdy w życiu! Botoks? Nie!
Joanna z podniesioną głową rusza naprzód, mając przy sobie córkę, przyjaciółki i przyjaciela. Cóż... Życie jednak potrafi zweryfikować nasze ideały. Joanna powoli poddaje się życiu gwiazdy... Zaczyna się jej to podobać, co nie podoba się jej bliskim, którzy uważają, ze nie ma już dawnej Joanny. Jej córka pewnie żałuje, ze namawiała matkę do udziału w programie... Tymczasem Joanna odnosi wielki sukces, staje się autorytetem. Zostaje też producentką programu, który prowadzi a wkrótce wymyśla scenariusz kolejnego programu, który również odnosi wielki sukces. W międzyczasie zakochuje się w mężczyźnie z produkcji, który ją perfidnie okrada z 400 tys. zł. Nasza bohaterka uznaje, że tylko odpracowanie tych pieniędzy pozwoli jej zapomnieć o wszystkim... Staje się „twarzą mrożonek”. I tu odnosi sukces! Jednocześnie non stop jest na środkach uspokajających... Przyjaciółki coraz rzadziej chcą się z nią spotkać, córka patrzy na nią karcącym wzrokiem...
Radka poznaje w najbardziej krytycznym momencie swojego życia, gdy zastanawia się, co dalej, czy życie ma jakikolwiek sens... To dzięki niemu chce zerwać ze światem show- biznesu, co okazuje się nie takie proste...
Czy Joanna wróci do normalnego życia?
Czy u boku Radka znajdzie szczęście?
Odpowiedź na te pytania znajdziecie w książce „Pani mnie z kimś pomyliła”, która do kupienia jest na stronach Księgarni Tania książka.

Wpis powstał przy współpracy z Księgarnią Taniaksiazka.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger