00:19

Asia Olejarczyk "Pampiludki i Królestwo Niebieskie" ROZDANIE

Ciężko się rozmawia z dziećmi na temat wiary... Kilkulatki nie wszystko rozumieją, przez co potrafią dobić ilością zadawanych pytań. Jakiś czas temu pisałam Wam o książeczce „Pampiludki i tajemnice wiary”, niedawno zaś powstała kolejna część przygód uroczych Pampiludków- „Pampiludki i Królestwo Niebieskie”, autorstwa Asi Olejarczyk, wydane przez Wydawnictwo DREAMS.

Książeczka „Pampiludki i Królestwo Niebieskie” to historie mieszkańców bajkowej Pampilii, którzy objaśniają najważniejsze zagadnienia Modlitwy Powszechnej, czyli „Ojcze Nasz”.
Pampilia to kraina położona na końcu Nie- Wiadomo- Czego, zamieszkała przez Pampiludków, takich jak Gideon i Alimemek. Pampiludki gorąco wierzą w Boga i często z nim rozmawiają.
Podczas tych rozmów tworzą się modlitwy, które codziennie my powtarzamy... Co, jeśli nasze dzieci zadają nam skomplikowane pytania, na które nie znamy odpowiedzi, bądź nie mamy pojęcia, jak w przystępny sposób przekazać naszą wiedzę dziecku?
Urocze Pampiludki poprzez typowe dla dziecka myślenie, wyjaśniają podstawowe zawiłości naszej wiary... Przedstawione historyjki ukazują powstanie ten powszechnej modlitwy. Każdy rozdział odsłania kolejny jej wers, jednocześnie pokazując tego pochodzenie. Wszystko to okraszone jest pięknymi ilustracjami.
Uważam, że książeczka ta jest obowiązkowa w biblioteczce każdego katolika. Dostępna na stronie Wydawnictwa DREAMS.

UWAGA!
Wydawnictwo DREAMS przekazało jeden egzemplarz książki „Pampiludki i Królestwo Niebieskie” dla jednego z moich czytelników.

Aby zawalczyć o książeczkę należy zostawić po sobie ślad w komentarzu pod tym wpisem.
Będzie miło, jeśli polubicie profil Sponsora i Organizatora na Facebooku


oraz udostępnicie post konkursowy
Jednak to nie są warunki konieczne.
Bawimy się do 12 lipca. Wyniki pojawią się na stronie, pod tą notką, w ciągu 3 dni od zakończenia.
Zwycięzca będzie miał 3 dni na zgłoszenie się po nagrodę, po tym czasie wybiorę kolejną osobę.
Powodzenia!
WYNIKI!!! WYNIKI!!!
Książka "Pampiludki i Królestwo niebieskie" leci do Królowej Karo :)))

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem DREAMS.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger