14:09

Odżywczy żel pod prysznic Dove

Mnóstwo razy już Wam wspominałam, że uwielbiam żele pod prysznic, a kremowe żele Dove to już całkiem.
Dziś przestawię Wam zmysłową nowość Dove. Odżywczy żel pod prysznic z ekstraktem z piwonii to połączenie cudownego zapachu z kremową konsystencją.

Otwieram buteleczkę, wdycham ten niesamowity zapach, zamykam oczy i przenoszę się na pola pełne różowych, białych i czerwonych kwiatów piwonii. Przechadzam się ścieżkami podziwiając piękno tych kwiatów i upajam się ich słodkim zapachem... Dotykam płatków piwonii tak delikatnych i aksamitnych...
Słodki, kremowy żel pod prysznic sprawia, że skóra staje się miękka i gładka, niczym płatki piwonii, już po pierwszym użyciu. |Ponadto ten niesamowity zapach utrzymuje się na skórze dość długo. Konsystencja kosmetyku sprawia, że jest on niesamowicie wydajny. Butelka 500 ml przy codziennym użyciu wystarcza mi na ok. 1,5 miesiąca.
Kosmetyk mnie nie uczulił ani nie podrażnił. Dobrze się pienił i sprawiał, że z kąpieli wychodziłam świeża i pachnąca, zrelaksowana i wypoczęta.
Czy znacie ten zapach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger