19:49

Gdzie warto pojechać latem a gdzie zimą?

Planując wypoczynek zawsze chcemy, by był udany i niezapomniany. Pisząc „niezapomniany” mam na myśli oczywiście te jak najlepsze wspomnienia.
Planując wypoczynek warto skorzystać z oferty sprawdzonego biura podróży, najlepiej z długoletnią tradycją. Takim biurem moim zdaniem jest Itaka.
Może to wydać się Wam śmieszne, ale pierwsze skojarzenia z tą firmą mam z czasów „Randki w ciemno”, gdy zapewniali wczasy parom.
Jeśli musiałabym korzystać z oferty biura podróży, na pewno wybrałabym Itakę- firmę, istniejącą kilkadziesiąt lat na naszym rynku, bo przecież I... taki świat jest piękny!

A tymczasem... opowiem Wam o miejscu,gdzie zawsze chciałabym pojechać... Lato to idealny czas, by przekonać się, co kryje oferta letnich wakacji.
Bułgaria to piękne, europejskie państwo. Lazurowe morze, piaszczyste plaże, piękne krajobrazy, mnóstwo słońca. Podziwiając niejednokrotnie fotografie z tego miejsca marzę, by choć na chwilę się tam znaleźć. Wdychać to powietrze, wystawiać twarz do słońca, pozwalając by ją delikatnie muskało... Ofertę słonecznych wakacji na bułgarskim klifie, w pobliżu miejscowości Topola i Kavarna ma biuro podróży Itaka. Luksusowy hotel Topola Skies to urzeczywistnienie moich wyobrażeń o wspaniałych wczasach. Z widokiem na morze, bogatym zapleczem sportowo- rekreacyjnym i animacyjnym oraz polami do golfa. Z kolei przestronne apartamenty, gustownie urządzone zapewnią doskonały wypoczynek. Jednym z atutów hotelu jest fakt, iż doskonale przystosowany jest do pobytu z dziećmi.

Z kolei, gdy za oknem szaro i buro, bądź szaleje mroźna zima marzę tylko o tym, by w mgnieniu oka znaleźć się w tropikach. Oferta egzotycznych wakacji również znajduje się w katalogach Itaki. Warto już dziś pomyśleć o zimowych feriach.
Panama wydaje mi się rajem na ziemi, gdy szukam czapki i szalika, by wyjść z domu. Palmy, błękitne niebo, plaża... I oczywiście hotel, który sprawi, że poczujemy się iście królewsko. Wybierając wyprawę do Panamy z biurem Podróży Itaka mamy do wyboru dwa hotele- Hotel Blue Bay Coronado Golf & Beach Resort oraz Hotel Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas. Osobiście najbardziej skłaniam się ku temu drugiemu- pewnie przez tą cudowną zjeżdżalnię wodną, którą mają w ofercie. Wybierając ten region na zimowe wczasy mamy zapewnione aktywne wakacje. Hotele są położone bezpośrednio przy plaży, bądź w jej niedalekiej odległości.

Oczywiście do wyboru mamy kilkadziesiąt innych miejsc i ofert. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, a co najważniejsze- wakacje z biurem podróży Itaka na pewno będą udane i niezapomniane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger