15:21

A. Olejarczyk "Pampiludki i Królestwo Niebieskie"- zapowiedź

Jakiś czas temu recenzowałam książkę Asi Olejarczyk „Pampiludki i tajemnice wiary”, dziś przychodzę z zapowiedzią kolejnej części przygód uroczych Pampiludków- „Pampiludki i Królestwo Niebieskie”, wydane przez Wydawnictwo Dreams.

Może Królowi będzie trzeba podać tajemne hasło, żeby wejść?
E tam – odparował Gideon. – Hasła są dla małych pampiludzików. Poza tym ktoś zły mógłby ukradkiem poznać hasło i wejść do Królestwa, żeby narobić tam szkód! Na przykład przemalować je na zielono!

„Ojcze nasz, któryś jest w niebie...”. Pewnie codziennie odmawiamy tą modlitwę z dziećmi. Jednak, czy nie jest tak, że często dziecko klepie tą formułkę, nie wgłębiając się w szczegóły? Albo zadaje Ci pytania, na które nie znasz odpowiedzi?
„Pampiludki i Królestwo Niebieskie” to opowiadania o przygodach mieszkańców baśniowej Pampilii, które przybliżają dzieciaczkom zagadnienia modlitwy „Ojcze nasz”.
„– Królestwo Niebieskie... – powiedział cicho Gideon.
Może być niebieskie! – Alimemek ucieszył się. – I ten Król lata tym Niebieskim Królestwem i szuka odpowiedniego miejsca i czasu na to, żeby wylądować.

A jak wyląduje, to czy będziemy mogli wejść na tę Jego wyspę? Do tego Królestwa? – spytał Gideon z nadzieją. Był już prawie pewien, że miejsce z wyobraźni Alimemka istnieje naprawdę.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger