21:14

mamAUTO

Czasem bywa tak, że musimy zezłomować auto... Wypadek,starość, zniszczenia... Różne są tego powody. Warto zatem oddać nasz, już trochę doświadczony pojazd w dobre ręce. Korzystamy wówczas ze szrotów samochodowych, gdzie bez trudu nasz pojazd zostaje rozłożone na części. Jeśli jesteś rejonu kujawsko pomorskiego, to musisz wiedzieć o tym szrocie.

mamAUTO to auto szrot, położony w miejscowości Rypin w województwie kujawsko- pomorskim. Firma od lat działa w branży motoryzacyjnej a jej głównym filarem działalności jest sprzedaż oryginalnych części samochodowych oraz demontaż pojazdów. W swojej ofercie posiadają tysiące części do wszystkich modeli samochodów. Firma jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie zakładów tego typu w województwie podkarpackim. Właściciele nie spoczywają jednak na laurach- ciągle się rozwijają. Jedną z największych inwestycji jest rozbudowana sala demontażu pojazdów, której budowa została zakończona w 2007 roku.

Decyzją wojewody kujawsko- pomorskiego mają zezwolenie na demontaż wszystkich typów pojazdów. Wystawiają zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdów w wydziałach komunikacji w całej Polsce.

Projekt firmy jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego i zintegrowanego regionalnego budżetu państwa. Warto zaznaczyć, że firma mamAUTO działa w zgodzie z ekologią i w trosce o środowisko naturalne.

Firma zajmuje się również sprzedażą części. Co dobre, na swojej stronie internetowej posiadają wyszukiwarkę części samochowych, które mają na stanie. Jednak nawet jeśli nie znajdziemy w ten sposób interesujących nas części, to możemy zadzwonić, bądź napisać maila. Ponadto sprzedają części na platformie Allego.

Naprawdę warto odwiedzić stronę http://www.mamauto.pl/  i pamiętać o firmie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger