14:26

Porządki ze Stella Pack

Lubię mieć czysto. Wiadomo, że z dziećmi różnie bywa i nie zawsze da się utrzymać ten porządek, ba, praktycznie nigdy, jednak staram się, by w razie czego w ciągu 5 minut dało się ogarnąć wszystko.
Przed świętami dostałam pokaźną paczkę z produktami Stella Pack i Lula. Dziś pokażę Wam produkty Stella Pack, które pomagają mi w porządkach.

Ścierka z mikrofibry, czyli produkt, który potrzebny jest mi czasem kilka razy dziennie, bo tu się rozleje mleko, tu herbatka, tu znów trzeba zetrzeć kurze, czy masło ze stołu. Jest niezwykle miękka w dotyku, można ją prać i nie skudłaczy się, jak te zwykłe ściereczki po 2 zł za 3 sztuki :) N o i co najważniejsze- doskonale zbiera kurz i inne brudy. Świetna również do sprzętu RTV


Ścierki na rolce. Produkt, który jest niezwykle przydatny w mojej kuchni- do wytarcia mokrych rąk czy blatu. Używam ich i używam a one się nie kończą :)


Rękawice kuchenne- ja inaczej nie zniszczyć sobie rąk częstym myciem naczyń? Trwałe, mocne, wygodne i pachnące lawendą :)


Worki na śmieci- czyli to, co potrzebne jest w każdym domu w każdych ilościach :) Nie wiem, jak u Was, ale u nas zawsze kosze są pełne :) Worki zwykłe zostawiam sobie w kuchni, worki zapachowe- do łazienki-wiecie, pampersy i te sprawy :))) W ofercie Stella Pack znajdziemy zarówno worki z taśmą ściągającą, jak i z uszami, co lubię, co jest wygodne w użytkowaniu. Warto zaznaczyć, że worki produkowane są w proekologicznych warunkach, przez co nie zanieczyszczają one środowiska.Podsumowując- nie znałam z bliska tej firmy, jednak użytkowanie produktów tej marki, które każdy z nas używa na co dzień z każdym dniem utwierdza mnie coraz bardziej w przekonaniu, że zostaniemy dobrymi przyjaciółmi.

Czy znacie Stella Pack?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger