20:17

E- Glamour- ekskluzywna perfumeria internetowa.

W dzisiejszych czasach zakupy internetowe to codzienność. Decydujemy się na nie głównie z wygody i cóż- nie ukrywajmy tego- z pobudek ekonomicznych. Częste promocje, gratisy kuszą nas.
E-Glamour.pl to drogeria internetowa, na którą natknęłam się przypadkiem. I zostałam na dłużej.
Mnóstwo produktów, atrakcyjne ceny, liczne promocje i gratis do każdego zakupu to tylko nieliczne z argumentów zachęcających do zakupów w tym sklepie.


Ponadto, osoby mieszkające w Warszawie powinny wiedzieć, że zakupy mogą zrobić w sklepie stacjonarnym. Perfumeria Warszawa, mieszcząca się przy ulicy Górczewskiej w budynku Tesco czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, zaś w niedzielę- od 10 do 18. Tam też można bezpłatnie odebrać zamówienie złożone drogą internetową.
Dlaczego właśnie E-Glamour.pl?
Znajdziemy tam szeroki wybór kosmetyków najlepszych marek po atrakcyjnych cenach. Armani, Hugo Boss czy Calvin Clain to tylko niektóre z dostępnych tam marek. Oferta drogerii jest cenowo atrakcyjniejsza od ofert drogerii stacjonarnych i porównywalna z cenami innych drogerii online, dodatkowo decydując się na kartę stałego klienta automatycznie obniżamy koszt zamówienia o 5 %. A jak wiadomo kobiety wydają mnóstwo pieniędzy na kosmetyki- zatem dzięki takiemu rabacikowi będziemy mogły kupić dodatkową szminkę :D
Często natkniemy się na promocje, obniżające cenę naszych ulubionych kosmetyków.
Tak piszę w aspekcie nas, kobiet, ale muszę też zaznaczyć, że płeć brzydka- pfu- mężczyźni ;) również znajdą coś dla siebie. Nie tylko wody toaletowe, ale też kosmetyki do pielęgnacji.
Do każdego zamówienia dołączana jest próbka perfum.
I właśnie- zatrzymajmy się przy perfumach... Bo przecież E-Glamour.pl to przede wszystkim perfumeria. W dobie podrabiania wszystkiego co możliwe czasem nie jesteśmy pewni, czy zakupiona perfuma jest autentyczna. Tutaj otrzymujemy gwarancję oryginalności produktów!
Kilka razy zdarzyło mi się, że po złożeniu zamówienia otrzymywałam maila od sklepów, że okazało się, że danego produktu nie ma na magazynie. Tutaj takie sytuacje są niedopuszczalne! W E-Glamour.pl wszystkie wystawione produkty są na stanie!
Warto zajrzeć do sklepu, warto zrobić tam zakupy. Będziemy mieć wtedy pewność, ze nasze zakupy są najlepszej jakości a płatności online zabezpieczone.
E-Glamour.pl jest laureatem mnóstwa nagród i wyróżnień! M. in. III miejsce w Rankingu Zaufanych Opinii Ceneo.pl w kategorii „Zdrowie i Uroda”.
Zapraszam do E-Glamour.pl!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger