15:33

Dlaczego dziegielowska.pl?

Nadszedł czas na zmiany, nowy etap w mojej działalności blogerskiej. Nie ma już „Jest mama są dzieci”, nie ma „dzieciaczkowo-kolorowo”, nie ma „blogspot”. Jest „dzięgielowska” i jest „pl”.

Po co mi to?
Jakiś czas temu przeczytałam, że blogerów bez własnej domeny nikt nie traktuje poważnie. I popukałam się w czoło, bo znam wiele świetnych blogów z dopiskiem .blogspot, .blox itp.

Czytałam też, że własna domena to lepsze propozycje współpracy i lepsze pieniądze za artykuły sponsorowane.

I jeszcze czytałam, ze własna domena podnosi statystyki.

Jak myślicie na którą propozycje się połasiłam? Hmmm... Na żadną!

Po co więc mi nowa domena? Odpowiedź jest prosta, najprostsza z możliwych- po prostu chciałam zmienić nazwę strony bez utraty całego bloga i tylko taka akcja dawała mi taką możliwość.

Blog dzieciaczkowo-kolorowo.blogspot.com założyłam przeszło 4 lata temu z myślą, że będzie związany stricte z tematyką dziecięcą. I tak początkowo było, jednak z czasem zaczęłam poruszać inne tematy, przy których nazwa bloga pasowała jak wół do karety. Zaczęło mnie to denerwować, przytłaczać.

Kiedy przyszła pierwsza myśl o własnej domenie? Gdzieś rok temu, ale jakoś bałam się to ruszać. Aż w końcu kilka dni temu ostatecznie podjęłam decyzję i żeby nie dać sobie czasu na rozmyślenie- od razu zrealizowałam wpłatę. Daria z bloga http://www.zaraz-wracam.pl/ pomogła mi podpiąć domenę pod blogspota i voila- od niedzieli hulam na własnym :)))

Czy treści bloga ulegną zmianie?
Niespecjalnie. Nadal sporą część będę poświęcać dzieciom, bo przecież są oni najważniejszą częścią mojego życia, jednak dzięgielowską otworzyłam sobie furtkę na inne tematy, które w końcu zaczną tu pasować :) Już mam sporo pomysłów na nowe posty, z pierwszym zaczniemy już jutro i przyznam się, że będzie dość tragicznie i dramatycznie...

Zostało mi jeszcze popracowanie nad szablonem, uporządkowanie kategorii i... wkrótce będzie tu czadowo :DDD

Zostajecie?

1 komentarz:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger