15:14

Wykończenie na życzenie

Pisałam Wam ostatnio, że opowiem o skutkach mojej nieobecności. Dziś chyba Wam o tym opowiem. Tylko proszę bez obraźliwych komentarzy :)


To było 4 dni. 4 dni, gdy miałam do napisania mega szybkie zlecenie- w sumie 600 tekstów po 500- 600 znaków. Nie jadłam. Piłam. Tigery lały się litrami, kawa tak samo. Chciałam to skończyć, chciałam pokazać, że ja też mogę a teściowa mi nie powie, że „ktoś na mnie robi”. Poza tym święta, mikołajki, wydatek za wydatkiem. Udało się w terminie. Ale co potem?

Te kilka dni diety pobudzającej ciągło się za mną ok. 2 tygodnie. Mało robiła, więcej leżałam. Zanim wróciłam ze szkoły, czy ze sklepu czułam się jak staruszka przed setnymi urodzinami. Zbadałam potas- drastycznie niski.

Dwa tygodnie bez kawy, bez herbaty. Tabletki połykane nadal. Już jest dobrze, nawet mogę wypić słabą kawę, bez obawy, że zacznie mi się kręcić w głowie i walić serce.

I teraz zastanawiam się, ile mogła kosztować mnie moja głupota. Za taką głupotę pewnie nawet nie dostałyby dzieciaki odszkodowania po mnie. No chyba, że zgłosiliby się do firmy http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/ , która odzyskuje środki z polis na życie. Mogliby to zrobić wytaczając pozew indywidualny bądź zbiorowy. A firma ta jest skuteczna w swych działaniach.

Nie no, dobra, żartuję, przesadziłam, ale... Niedługo sesja, i tu chciałabym przestrzec wszystkich. Tiger, Red Bull i inne podobne to nie rozwiązanie. One jedynie pomogą w wyniszczeniu organizmu. Ja już to wiem, choć nie żałuję tego zlecenia bo wiem, że pewnie udałoby mi się wyrobić w terminie, ewentualnie poprosiłabym o dzień czy dwa zwłoki, żałuję jedynie, że tak głupio popsułam sobie zdrowie. I na pewno poważnie się zastanowię, zanim sięgnę po energetyk. 

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger