03:00

Jak dbam o włosy...

Timotei Drogocenne Olejki to kosmetyki przeznaczone do włosów zarówno normalnych, jak i suchych. To połączenie olejków, które mają dobroczynny wpływ na skórę w jednym kosmetyku. Dzięki zawartości organicznego ekstraktu z jaśminu, olejku arganowego oraz olejku migdałowego włosy będą intensywnie nawilżone, nawet te bardzo suche. Podkreślone zostanie ich intensywne piękno. Włosy lśnią żywym blaskiem i czarują subtelnym zapachem. Systematyczne stosowanie kosmetyków z serii Timotei sprawi, że włosy będą jedwabiste w dotyku i lśniące na co dzień.


Tyle w obietnicach producenta. A jak jest naprawdę?

Wiadomo, że każde włosy są inne. Na każdy kosmetyk reagują różnie. Jednak moje włosy na Timotei Precious Oils zareagowały bardzo pozytywnie. Szampon i odżywka doskonale się komponują, sprawiając, że włosy są miękkie i puszyste.

Ładnie lśnią i zdrowo wyglądają. Nie powodują, że pojawia się łupież czy jakikolwiek inny biały pył. No i nie sprawiają, że się szybko przetłuszczają włoski.

Mgiełki upiększającej używam do stylizacji włosów. Fajnie po tym pachną, lekko się błyszczą i dobrze układają. Można ją też stosować jako ochronę podczas stylizacji prostownicą, lokówką czy suszarką. Lubię te kosmetyki.

A Ty, co używasz do pielęgnacji włosów?

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

1 komentarz:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger