15:15

Śniegu, przyjdź :)

 
Byliśmy dziś z Jędrkiem w mieście. Takie tak zakupy do domu robiliśmy. Bazarek pełen stoisk ze stroikami, obrusami świątecznymi, światełkami, choinkami. I gdyby nie to, nie czułabym, że to święta.

Pogoda typowo jesienna, zero śniegu, nawet mrozu. Szkoda, bo kilka lat temu świąteczną atmosferę czuć było na odległość. Stanęłam dziś obok stoiska z żywymi choinkami, zamknęłam oczy i wdychałam ten piękny zapach, zapach, który kojarzy się ze świętami, z Bożym Narodzeniem.

Wiem, że nikt z nas nie może mieć wpływu na to, by były białe święta, jak przed laty, ale ponarzekać mi chyba wolno.

Z drugiej strony... za kilka dni zaczną się przygotowania, ubiorę choinkę, włączę radio na fulla, tam, gdzie będą puszczać świąteczne piosenki i chyba nawet nie będę patrzeć na to, co za oknem :)

A Wy czujecie już magię świąt? Też marzycie o śniegu? Nie martwcie się- białe święta będą na Wielkanoc :)

Gdyby ktoś był zainteresowany odzyskaniem odszkodowań powypadkowych, to znajdzie pomoc na stronie http://www.kompensja.pl/blog/centrum-odszkodowan-powypadkowych/ Prowadzą oni negocjacje z ubezpieczycielem w imieniu klienta i reprezentują go w razie ewentualnej rozprawy sądowej.
Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

3 komentarze:

  1. U mnie dziś pierwsze płatki śniegu się u mnie pojawiły więc mam nadzieję, że do Ciebie też dotrze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Od Mikołajek właczam RMF Święta w necie, zrobiłam stroik, ale jakos tak nadal nie czuję tych świąt :(

    OdpowiedzUsuń
  3. ja tam za śniegiem nie tęsknię, ale co prawda to prawda, że buduje on atmosferę świąt. ja już się nie mogę doczekać ubrania choinki, a świąteczne piosenki od jakiegoś czasu już lecą u mnie :)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger