12:20

NIE dla uchodźców!

Od rana z bijącym z niepokoju sercem wsłuchujemy się w informacje o Francji. Tyle ofiar, terroryzm na taką skalę, zamknięte granice, stan wyjątkowy...

Dzisiaj Francja, jutro... Niemcy, Grecja, Polska?

Byłam, nadal jestem przeciwko sprowadzaniu uchodźców... Gdy widziałam łodzie pełne zdrowych, młodych mężczyzn, zostawiających w kraju opętanym wojną żony i dzieci myślałam tylko o tym, że to wszystko się tak dobrze nie skończy, że oni tu po coś jadą...

Już wiemy po co!

Pojawiały się głosy sprzeciwu obywateli krajów, pojawiały się informacje o burdach, gwałtach... Rządzący Unią Europejską „prosiły” kobiety, by nie ubierały się w bluzki z dekoltami, krótkie spódniczki, pod znakiem zapytania stanął coroczny festiwal piwa w Niemczech. Europejscy włodarze powoli dostosowywali się do tych uchodźców. I jak na to patrzyłam- zadawałam sobie pytanie- czy to nie powinno być na odwrót?

Typowy Polak, który chce wyjechać do pracy za granicą- szlifuje język, np. w http://www.centrumtlumaczen.pl/ , kupuje bilet, a gdy już jest w innym kraju dostosowuje się do tradycji tam panujących! Nie na odwrót! Tak samo Syryjczycy- oni są tu gośćmi, w dodatku- niechcianymi przez Europejczyków, nie mogą mieć przyzwolenia na takie zachowania, na zmienianie państw według swojej wiary! Bo z tego tylko nieszczęście, łzy i śmierć!

Wiecie, jaka była moja druga myśl po tym, gdy dowiedziałam się, że PiS objął władzę? Że oni nie zgodzą się na przyjęcie uchodźców do Polski...

Czy tragedia we Francji otworzy oczy władzom Unii Europejskiej? Czy zatrzymają tą donikąd prowadzącą pomoc? Mam nadzieję. Szkoda tylko życia tych niewinnych ludzi, którzy może byli przeciwni przyjmowaniu uchodźców.

I nie rozumiem też toku myślenia muzułmaninów... Wyciąga się do nich rękę, wyciąga z wojny, a oni się tak odpłacają? Tak każe religia, sumienie?

Nie, nie chcę ich tutaj. Jeśli mam wybór, że zginą moi rodacy albo oni, to chyba wiecie, co bym wybrała... Możecie mnie nazwać rasistką, osobą nieczułą na cudze cierpienie... Ale niech oni wracają tam do siebie, niech sobie u siebie robią burdy i mordują!

Solidaryzujmy się z Francuzami...

[*][*][*]
Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

5 komentarzy:

 1. To było jasne od początku po co oni pchają się do Europy. Nie żal mi ani jednego z nich. W telewizji pokazują jacy są biedni, prawie same matki z dziećmi. Narzekają bo dostają słodycze i wodę a powinni dostawać coś lepszego. Gwałcą kogo popadnie. To w Internecie ludzie pokazują o nich prawdę, która niestety jest szybko usuwana. Niech wracają skąd przyszli!

  OdpowiedzUsuń
 2. Politycy zyją w Matrixie,są jak by wczoraj przybyli z kosmosu,rzeczywiście niezorientowani w tym co się dzieje,zachowują się jak kościół,mają 1000 lat na podjęcie działań,na zasadzie,że czas je rozwiąże.To oni są winni,jestem z pegidą-nie dla islamizacji Europy,precz z Merkel.Mam wnuki chcę dla nich pokoju.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sprowadzajmy więcej muzłumańskich imigrantów, wybiją nas w pień z wdzięczności.

  OdpowiedzUsuń
 4. Święta prawda! Masz rację, zdrowe podejście. Też ich tu nie chcę, boję się ich,boję się o przyszłość moich dzieci.... to bydło islamskie zniszczy wszystko,sieje śmierć i zniszczenie!

  Kilka dni temu pisałam o tym na blogu u mnie,to podniosły sie głosy, ze ja promuje nienawiść.

  A dzisiejsze wydarzenia.....

  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Od początku byłam im przeciwna. Na YT jest mnóstwo przykładów ich grubiaństwa i chorej ideologii. Naoglądałam się jak muzułmanin wyrzuca swoją żonę i dziecko na tory,albo jak marsz muzułmanów mówi dziennikarce żeby się ubrała,bo wygląda jak dziw*a i pójdzie do piekła. Oni w ogóle nie znają tolerancji,asymilacji.Do tego cały czas pokazują że to nie ich wina,że islam taki nie jest,żeby nie oceniać ich na podstawie "grupki" terrorystów. A po czym ich mamy oceniać? Nie mam na to siły. Z drugiej stony terrości jak chcą to niech wybiajają władzę ( jak było kiedyś),a nie jak teraz,że umierają cywile. Islam miał się bronić przez amerykanizacją,a zaczął ją zwalczać. Codzienne wlewa się ich do nas miliony. I że wszyscy niby z Syrii... Śmieszne. Angela szybko pożałowała swojej otwartości. I jeszcze śmie narzucać innym krajom co mają robić. No teraz to nie będzie w stanie zrobić już nic.

  OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger