14:13

Kiedy nie dodzwonisz się do rejestracji...

Wielokrotnie, czekając w kolejce do lekarza, jestem świadkiem sytuacji, gdy dzwoni telefon i nikt go nie odbiera, mimo że pań w rejestracji jest czasem i tuzin. Każda zatopiona w swoich papierach nie chce się odrywać od nich, by rozproszona nie popełnić błędu. A czasem też po prostu nie chce przerywać sobie przerwy na kawę.
Za każdym razem, gdy bezskutecznie próbuję dodzwonić się potem do przychodni mam w głowie ten obraz. Jaka jest moja złość, jak złorzeczę wtedy. Najpierw numer zajęty, potem nikt nie odbiera.
W takich sytuacjach marzymy o rejestracji online, ale takiej ogólnej, gdzie za jednym zamachem zarejestrujemy się do kilku różnych przychodni.

I uwaga, taka rejestracja online już powstała! Vizit.pl

Miejsce, gdzie mogę umówić wizytę do najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie, z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Jeśli jednak wolałabym pozostać przy tradycyjnym rejestrowaniu, to istnieje platforma V.HELP- wystarczy wtedy zadzwonić pod numer 534 949 982 i powiedzieć, czego szukam, a konsultanci zajmą się resztą.

Dzięki vizit.pl mogę zapisać się do lekarza, w dogodnym dla mnie terminie, nawet w środku nocy. Mam wtedy czas, by zastanowić się, czy wizyta nie koliduje z innymi planami.
Osobiście mam z tym problem. Mąż pracuje na trzy zmiany i różnie bywa z jego dyspozycyjnością. Dlatego, gdy zapisuję dzieci do lekarza specjalisty zawsze muszę się chwilę zastanowić, czy w danym terminie, o danej godzinie będzie miał nas kto zawieźć czy zostać w domu z resztą dzieciaków. Stresuje mnie to zawsze, bo wydaje mi się, że blokuję linię. Teraz jest szansa, że problem zniknie.

Wracając jeszcze do vizit.pl. Dzięki wyszukiwarce mogę znaleźć najlepszego specjalista w dziedzinie, o którą pytam- np. złamanie ręki, oparzenie, wrzody żołądka itp. Wystarczy wpisać schorzenie. A gdy już znajdę odpowiedniego lekarza, warto sprawdzić opinię o nim, co również udostępnia portal Vizit. Często bywa tak, że dany lekarz uważany jest za cudotwórcę a przy bliższym poznaniu okazuje się gburem bez szacunku do pacjenta. Przyznam się Wam szczerze, że wolę chodzić do doktora z podejściem do pacjenta, który wszystko mi cierpliwie wytłumaczy i wyjaśni niźli miałby odpowiadać półsłówkami czy z arogancją. Zawsze sprawdzam opinie o lekarzu- wolę wiedzieć, czego się spodziewam.

Korzystanie z vizit.pl to swoista oszczędność czasu, którego nie marnuję w kolejce do rejestracji czy na bezskutecznych próbach dodzwonienia się do poradni. Czas ten mogę poświęcić na dokończenie obiadu, na grę z dzieckiem, czy po prostu na relaks przy muzyce. I co ważne- jestem spokojniejsza.

Warta uwagi jest też strefa rodzica, gdzie znajdę wszystko, co kręci się wokół zdrowia dziecka. Od bazy szkół rodzenia, po najlepszych specjalistów medycyny dziecięcej. Podkreślić należy fakt, iż na stronie vizit.pl znajdę bazę douli, konsultantów/doradców laktacyjnych, szkół rodzenia i położnych z całego kraju. Jeśli Jędrek stwierdzi, że być może dzieci nie są jego, to znajdę mu tam też badania genetyczne, na ojcostwo- bo nasza strona na pewno pomoże ustalić dogodny termin i miejsce tych badań.

Ktoś zapyta- „jaką mam pewność, ze wszystko poszło dobrze? A jak okaże się, że żadnej umówionej wizyty nie ma?”. Nic z tych rzeczy! Po tym, jak dokonam rejestracji online poprzez portal vizit.pl otrzymuję telefon z Biura Obsługi Vizit z potwierdzeniem wizyty. Potwierdzenie takie dostaję również sms'em i mailem. Jeśli okazuje się, ze dany termin jest zajęty, to konsultant wspólnie ze mną wybierze inny- dogodniejszy. I teraz najlepsze w tym wszystkim- korzystanie ze strony jest bezpłatne!

A gdy już umówimy wszystkie wizyty, znajdziemy multum konsultantów i doradców warto przysiąść i poczytać blog Vizit: http://vizit.pl/pl/blog , gdzie znajdziemy szereg porad i artykułów dotyczących zdrowia całej rodziny!
Wybrałam dla Was kilka interesujących artykułów:
coś na czasie- Grypa czy przeziębienie
ciągle się waham, czy usunąć Marcinkowi migdał... Usuniecie migdałków- tonsillektomia
przyznam szczerze, że w naszej przychodni brak dobrego pediatry.. Jak wybrać dobrego pediatrę
Coś, co każda kobieta powinna robić każdego dnia... Samobadanie piersi

Moim zdaniem Vizit.pl ma szansę zrewolucjonizować tradycyjny system rejestracji do poradni specjalistycznych. Jest wygodniejszy i szybszy. A w dzisiejszych czasach to podstawa!

Vizit.pl ma swój profil na Facebooku:


Wpis powstał przy współpracy z vizit.pl

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

2 komentarze:

  1. Hmmmm, ciekawe czy z moją przychodnią to przejdzie.....

    OdpowiedzUsuń
  2. Nasza przychodnia niestety opiera się wszelkim nowościom :/

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger