14:44

Pampers Pants- pierwszy krok do odpieluchowania

Jan za 2 miesiące skończy 2 lata i mimo iż starszaki trochę później usiadły na nocnik, to tu mam marzenie, by stało się to troszkę szybciej... Mam już dość pieluch i wydatków z nimi związanych.
Pierwsze próby odpieluchowania podjęłam w lecie- niestety bez większego rezultatu.
Teraz powoli się zaczajam i przymierzam do kolejnego ataku, a pomagają mi w tym pieluszki Pampers Pants.
Kto zna tą markę, wie, że pieluszki Pampers są najlepsze na rynku. Niestety też są trochę droższe, jednak warte są swojej ceny. Używałam ich, gdy Marcinek i Filipek byli mali, przy Jaśku z przyczyn ekonomicznych zrezygnowałam, jednak najprawdopodobniej przerzucę się na Pampersy od nowa. Tym razem to będzie

Pampers Pants...

Nie miałam zaufania do pieluszek majteczkowych. A może nie tyle zaufania, co się ich trochę bałam. Owszem fajne mi się wydawały, zwłaszcza, gdy dziecko już woła na nocnik i zdarza mu się „popuścić”. Przerażało mnie ściąganie ubrań, by przebrać maluszka, przerażała mnie „grubsza sprawa” czyli kupa- jak to ściągnąć, żeby nie pobrudzić nóżek?

Jednak nie pomyślałam, że wystarczy rozerwać boczki i już pieluszka ściągnięta.

Jeśli chodzi o odpieluchowanie, to wystarczy wyczuć moment, by opuścić pieluszkę i posadzić dziecko na nocniku. Pantsy sprawdzają się również u dzieci częściowo odpieluchowanych, gdy czasem zdarza im się zapomnieć, że „są już duzi” i nie siusiają w pieluszkę.

Pieluszki są cienkie, sprawdziły się w te największe upały- nie odparzyły, nie uczuliły. Test „Wzorowej Matki Polki” zdały na 6+ i przy następnych pieluchowych zakupach po nie sięgnę, bo przekonałam się, że warto.

Pieluszki Pampers Pants otrzymałam w ramach kampanii TRND.

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

3 komentarze:

  1. Miałam te majteczkowe ale mnie osobiście drażniły :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Pieluszki są bardzo fajne w użytkowaniu, lekkie, mięciutkie, cieniutkie i bardzo chłonne, nie spotkałam się aby odparzyły pupcie.polecam wszystkim mamusiom i ich pociechom.

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger