13:30

Ubrania, ubrania...

Wczoraj wybieraliśmy się w odwiedziny do Jędrkowej siostry. Chcę się ubrać, szukam w szafie przewracamm, by w końcu powiedzieć, że ciuchów nie mam już gdzie trzymać a jak przyjdzie co do czego, to nie mam w co się ubrać. Po czym stwierdziłam, że jadę do swoich i wzięłam bluzkę i spodnie, na to kurteczkę. Tak chyba ma każda kobieta :D :D

Dziś chciałabym się podzielić z Wami moimi refleksjami na temat sklepu Dresslink.
Jakiś czas temu zamówiłam sobie na tej stronce kurteczkę oraz legginsy:
Proces zamawiania jest prosty i moim zdaniem powinna poradzić sobie z nim nawet osoba nie znająca języka angielskiego. Ceny, nawet po przeliczeniu na nasze polskie złotówki są niskie. Trochę nadrabiają to kosztami wysyłki, ale nawet wtedy nie jest źle :) dodatkowo uruchomił mi się rabat 15% za rejestrację.

Po zeszłorocznych doświadczeniach podobnym sklepem wiedziałam, że muszę wybierać większe rozmiary niż noszę na co dzień.
I tak zamówiłam legginsy (klik w zdjęcie przenosi na stronę produktu):
http://goo.gl/fX1d4V

Rozmiar XXL. Niestety w rzeczywistości nadają się dla szczypiorka w rozmiarze S. A żałuję bardzo, bo są śliczne. Uroku dodaje im piękna koronka naszyta na nogawki. Niestety nie mogę Wam pokazać ich na sobie, bo pewnie bym nawet nie wlazła w nie, ale zobaczcie sami, jak prezentują się na fotkach:
http://goo.gl/fX1d4V


Tymczasem kurteczka idealnie wpisała się w moją sylwetkę. Kupiona w rozmiarze XXXL, w rzeczywistości jest chyba xl lub małą xxl. Piękna pikowana, skórkowa ze złotym zipem. (klik w zdjęcia przenosi na stronę produktu)
http://goo.gl/76zqyQ

Wygodnie się nią nosi. Widać też, ze jest solidnie wykonana, co rzadko można powiedzieć o chińskich produktach. Jestem z niej bardzo zadowolona. Ponadto wydaje mi się, że trochę mnie wyszczupla, więc dodatkowy plus :)
http://goo.gl/76zqyQ

http://goo.gl/76zqyQ
http://goo.gl/76zqyQ

http://goo.gl/76zqyQ


Na całe zamówienie czekałam niewiele ponad 2 tygodnie. Myślę, że to nie ostatnie zakupy w tym sklepie :))

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

4 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger