20:00

Przyjemne wakacje z Klubem Przyjaciół ITAKI

Wakacje z dziećmi to nie lada wyzwanie logistyczne. Wiadomo, że każdy rodzic chciałby zapewnić świetną zabawę i dzieciom, ale i sam chciałby wypocząć i nie biegać ciągle za potomstwem. Czasem rezygnujemy z wczasów (jak my na przykład), tłumacząc się tym, że jak już mamy ożerać się z dziećmi, to lepiej siedzieć w domu. I tym sposobem kisimy się w gorącym mieście czy nudnej wsi. Pal sześć, jeśli mamy dostęp do jakiś atrakcji, gorzej, jeśli jedyną atrakcją jest spacer do sklepu lub 2123234 odcinek „Mody na sukces”.

Naprzeciw tym rodzicielsko- wakacyjnym dylematom wyszło biuro podróży, swoją drogą, jedno z najlepszych i najbezpieczniejszych w naszym kraju, ITAKA. Stworzyło ono Klub Przyjaciół ITAKI

Cóż to takiego...
Ano, Kochani, jest to wynalazek, który uprzyjemni czas dzieciakom, podczas zagranicznych wojaży, zaś rodzice będą mogli znaleźć czas dla siebie i porządnie wypocząć.
Wybierając wakacje w wybranych hotelach w dniach od 15 czerwca do 15 września, za pomocą biur podróży ITAKA będziecie mogli skorzystać z tego, jakże zacnego przywileju. Każdego dnia, od godziny 10:30 do 17:00 możecie zostawić dzieciaki pod opieką wykwalifikowanych i odpowiedzialnych animatorów, a sami w tym czasie korzystać w uroków lata i błogiego lenistwa. Domyślam się, że wielu z Was bałoby się zostawić dziecko z „obcą osobą” i w tym czasie korzystać z rozrywek i atrakcji... Kochani, nie ma strachu! Dziecko jest pod doskonałą opieką i w czasie, gdy Ty się będziesz martwić- ono będzie się świetnie bawić, nie myśląc nawet i znerwicowanej matce, czy ojcu. Daj sobie szansę wypocząć w spokoju.

W Klubie Przyjaciół ITAKI dziecko zmienia się w bohatera... Może być piratem, księżniczką, poszukiwaczem skarbu... Może przeżyć niezapomnianą przygodę i przywieźć do domu piękne wspomnienia. Każde z dzieci, spędzających czas w Klubie Przyjaciół ITAKI otrzyma maskotkę, będącą pamiątką wczasów, pełnych przygód.

Pomysł ITAKI uważam za bardzo udany i przemyślany. Dzieci nie zaznają nudy na wakacjach, a rodzice będą mogli wykorzystać wolny czas na odpoczynek. Skończy się bieganie po całej plaży z dziećmi, zwiedzanie zabytków będzie przyjemne, bez uwieszonego u spódnicy, znudzonego dzieciaka. A o to właśnie chodzi, podczas wakacji... By było zadowolone i dziecko i rodzic :)

http://www.itaka.pl/promocje/klub_przyjaciol_itaki/

Wpis powstał przy współpracy z ITAKA

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł na wakacje z dziećmi :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba się wybiorę z dzieciakiem na to :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, już wiem gdzie zabiorę dzieciaki na wakacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł jest idealny. Wiele rodzin zabiera na wakacje dzieci, bo nie z kim ich zostawić, więc rozwiązanie w postaci klubu daje dużo więcej pola do działania. Same dzieciaki nie będą narzekać na nudę z dorosłymi.

  OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger