22:53

J. Shirvington "Między życiem a życiem"

Dziś, na sam wieczór, opowiem Wam o książce, która zrodziła we mnie sporo pytań...
„Między życiem a życiem” J. Shirvington, wydana przez Wydawnictwo Dreams to opowieść o Sabine z Wellesley i Sabine z Roxbury...
Nie były to przyjaciółki, siostry, nawet rywalki... To jedna i ta sama osoba.
Nie rozumiecie? Wyjaśnię Wam pokrótce...
Sabine ma dwa życia. Co 24 godziny przechodzi z jednego życia do drugiego. Ma tak od zawsze. W jednym życiu jest dziewczyną, której nic w życiu nie brakuje, ma bogatych rodziców, chodzi do dobrej szkoły... W drugim życiu jest przeciętną dziewczyną, buntowniczką... Codzienne przeskoki są dla niej męczące, jednak nie ma na nie wpływu. Zmienia się otoczenie, jednak nie zmienia się wygląd Sabine. Jeśli w jednym życiu złamie rękę, to przechodzi to i na drugie życie.
Nie rozumiałam jak to jest możliwe, bo to, że Sabine jest tego świadoma to wiemy, jednak co z tym jej otoczeniem? Jeśli znika na 24 godziny z Roxbury, to czy jest to zauważalne? A może te światy zamierają na dobę razem z Sabine?
Wszystko się zmienia, gdy kończy 18 lat oraz opowiada o swoim podwójnym życiu rodzicom. Poznaje też Ethana. Ma możliwość wyboru, w którym życiu chce zostać... Następuje czas dylematów, trudnych wyborów.
Co wybierze Sabine? Pójdzie za miłością swego życia? A może wybierze to drugie życie?
Musicie sięgnąć po tą książkę! Jest fenomenalna! Niesamowicie wciąga, ciągle dzieje się ciekawa akcje. To nie jest zwykły romans... To coś niesamowitego! Oczywiście ja na swoje pytania dostałam odpowiedź, teraz pora na Was.Specyfikacja wydania:
Oprawa: miękka
Autor: Jessica Shirvington
Tłumaczenie: Anna Rojkowska, Beata Hrycak-Domke
ISBN: 978-83-63579-62-3
Format: 148 x 215
Data wydania: 11 maja

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger