14:57

Bezpieczne rowerowe przejażdżki z Goonline24!

Jazda rowerem z dziećmi... Czy w grę wchodzi jedynie siodełko na bagażnik? Przyznam się Wam szczerze, że mam uraz do takich, gdy pewna osoba opowiadała, że jej córka wioząc z kolei swoją córeczkę miała przypadek taki, że dziecko wsadziło nogę w szprychy- mimo że siedziało właśnie a takim bezpiecznym z pozoru siodełku. Tylko to, że była ostrożna i nie jechała szybko sprawiło, że obyło się bez większych przypadłości.
Gdybym miała się zdecydować na coś do wożenia dzieci rowerem, na pewno byłaby to przyczepka rowerowa. Całkowicie bezpieczna, w dodatku przy dobrych wiatrach zmieściłaby się w niej cała moja trójca.


Przeglądając internet w tym kierunku w oko wpadła mi przyczepka Speedkid2, przeznaczona dla dwóch osób. Znajdziemy ją w sklepie Goonline24. Za jej zakupem przemawia wiele pozytywów, przede wszystkim właśnie to, że jest dwuosobowa. Ponadto przyda nam się nie tylko wiosną i latem, ale również w chłodniejsze dni, gdyż jej wnętrze jest ciepłe i przytulne. Zapytacie- skoro jest ciepło i przytulnie, to latem pewnie można się udusić z gorąca? Nic z tych rzeczy! Można ją otworzyć, by zrobić przewiew. Może być też używana jako wózek spacerowy, a rodzice aktywni mogą spokojnie biegać, gdyż i do tego się nadaje. Wózek wspierający aktywność ruchową rodziców. Możesz sobie biec, popychając przyczepkę. Dziecko ma radochę bo jedzie szybko a Ty spalasz dodatkowe kilogramy :)

Ponadto, mimo że jest dwuosobowa, nie ma najmniejszego problemu, by jechało nią jedno dziecko.
Przyczepka wyposażona jest w amortyzatory, dzięki czemu jest dostosowana do warunków drogowych, ma też hamulec postojowy. Łatwo się ją składa i rozkłada.

Wykonana z wytrzymałych materiałów. Solidny stelaż aluminiowy i wzmocnione podłoże gwarantują bezpieczeństwo jazdy.

Oczywiście nie może się obyć bez odblasków, które są tak ważne- tak, przyczepka Speedkid2 jest w nie wyposażona!
Zapraszam po przyczepkę do sklepu Goonline24. Dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych.
http://www.goonline24.pl/

Wiecie, co?
Jak się tak na nią patrzę, to bardzo mi się marzy. Fajna sprawa, zaszpanować takim cudem na wsi :) A przy okazji jaka wygoda, zwłaszcza, gdy będę już od września posyłać do szkoły i Marcina i Filipa. Wyprawa nie będzie trwała 45 minut, a 15 :)
Szkoda tylko, że w niedzielę zepsuł mi się rower. Jednakże rodzicom „zrowerowanym” polecam jak najbardziej.

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

2 komentarze:

  1. Ja oglądałam już takie przyczepki i mnie korci kupić razem z rowerem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę wypróbować, przekona sie pani czy takie to wygodne i bezpieczne. ��

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger