21:14

Tydzień z książką. 100 wzorów. Pojazdy

 Co uwielbiają chłopcy? Pojazdy wszelkiej maści, na widok których zapiera im dech w piersiach.
Fajną pozycją dla takich „pojazdziarzy” jest malowanka „Pojazdy” z serii 100 wzorów, wydana przez Oficynę Wydawniczą Promocja.
Książeczka zawiera 100 różnych rysunków pojazdów do kolorowania. Każdy podpisany, co możemy wykorzystać w nauce poznawania literek.
Do kolorowanki dołączone są naklejki, pokolorowanych już pojazdów. Dziecko może w ten sposób wybrać sobie, czy chce pokolorować obrazek wedle wzoru, czy włączyć instynkt artysty, uruchomić wyobraźnię i zrobić po swojemu. Oczywiście moje dzieciaczki wszystko robią po swojemu :D

Kolorowanki wspomagają dziecięcy rozwój, rozwija wyobraźnię, kreatywność, motorykę. To nie są papierki na dwa dni, które potem lądują w piecu, wymalowane do ostatniego miejsca. Choć ja osobiście wszystkie kolorowanki zużyte zbieram i wynoszę do pudła na strychu- na pamiątkę.
Siedmioróg to wydawnictwo znane mi jeszcze z dzieciństwa. Do dziś kojarzy się z najlepszymi książkami dla dzieci. Dlatego też oddając w ręce moich dzieci pozycje tegoż wydawnictwa wiem, że wspieram ich rozwój.

Kolorowanka „Pojazdy” do kupienia TUTAJ


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

3 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger