13:59

Tiketto- kultura i rozrywka w jednym miejscu.

Tiketto to jedyna taka aplikacja, umożliwiająca kupno biletu na wydarzenia kulturalne bądź sportowe.
Dzięki niej już nie trzeba będzie stać w kolejce po bilet do kina, teatru, bądź koncert.

Jak to czasem bywa? Marzy Ci się kino. Stroisz się, przygotowujesz, nie daj Boże jedziesz 50 km do najbliższego a miła pani z okienka z miłym uśmiechem informuje cię, że „bilety wyszły”.

Teraz cofnijmy się... Masz ochotę na kino. Siadasz w fotelu, odpalasz aplikację, kupujesz bilet on- line, stroisz się , przygotowujesz i jedziesz- nawet 50 km. O ile życie jest prostsze z taką apką?

Tak samo ma się sprawa, jeśli chodzi o teatr. Wyjazd na spektakl już nie jest zagadką a pewnikiem. Z aplikacją tiketto możesz trzymać rękę na pulsie, jeśli chodzi o rozrywkę.

Jak to jest u nas?

Co tu kryć, mieszkamy na zadupiu, oddalonym od wszelkich placówek kulturalnych. Wyjazd do kina to te właśnie 50 kilometrów w jedną stronę. No dobra, jest jeszcze jedno kino, trochę bliżej, ale tam z kolei wszystko opóźnione do maksimum. Co ma zrobić rodzinka, której marzy się kino familijne z dziećmi a na miejscu okazuje się, że sala już wypełniona? Jeśli jest Mc Donalds w pobliżu to jest szansa, ze się dzieci udobrucha, ale jak nie? No i w końcu- frytki nie zastąpią obcowania z kulturą... 

Jako matka polecam aplikację Tiketto. Warto ją ściągnąć na telefon i być zawsze na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi! Cała rozrywka w jednym miejscu.


Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

2 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger