10:41

Myjusie do kąpieli dzieci


Myjusie to nowość na polskim rynku.Przeznaczone są do pielęgnacji skóry noworodków i starszych dzieci a także do utrzymania higieny kobiet w ciąży.
Oto, co o myjkach czytamy na stronie myjkidziecięce:
Eko-myjki - zdrowo i delikatnie
Nowość na polskim rynku, prawdziwy przełom w pielęgnacji dzieci i niemowląt.
Higienicznie i skutecznie pielęgnujące skórę
Mamy przyjemność zaproponować Państwu całkowitą nowość na polskim rynku. Prawdziwy przełom w pielęgnacji dzieci i niemowląt. Niezwykle miękkie i delikatne. Higienicznie i skutecznie pielęgnujące skórę niemowląt i dzieci.
Nasze Eko-myjeczki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji, przy każdorazowej zmianie pieluszki, kąpieli oraz szybkiego przemycia i odświeżenia ciała maluszka. Są również niezbędne dla utrzymania higieny intymnej kobiet ciężarnych.
Są ekologiczne – posiadają jakość spełniającą wymogi współczesnej ekologii potwierdzony certyfikatem OEKO-TEX® standard 100 – który gwarantuje, że są one wolne od pestycydów, związków organicznych cyny i in. Nie zawierają szkodliwych barwników. Posiadają przyjazne dla skóry pH – neutralne pH, nie ma absolutnie żadnych możliwości reakcji alergicznych.
Są ekonomiczne - korzystne rozwiązanie dla budżetów domowych i instytucjonalnych. Niski jednostkowy koszt używania – 50 szt. w opakowaniu.
Zdecydowanie najlepsze pod zdrowotnymi i ekonomicznym względami. Przewyższające myjki wielokrotnego użytku oraz chusteczki nawilżane.
Doskonałe w podróży i przechowywaniu
Nasze myjki są czyste i suche, nie posiadają żadnych dodatkowych substancji. Posiadają strukturę mikro-gąbeczki. Zamoczone w czystej wodzie lub wodzie z dodatkiem mydła stają się niezwykle miękkie i delikatne. Zapakowane są próżniowo w zgrabnym opakowaniu, po otwarciu którego zwiększają swoja objętość kilkakrotnie.
Światowy standard teraz w Polsce
Eko-myjeczki jest światowym standardem w utrzymaniu higieny na najwyższym poziomie.
Zadbaj zdrowo i higienicznie o swoje dziecko.
Zastosowanie:
Codzienna pielęgnacja niemowląt i małych dzieci
Nasze higieniczne myjki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci:
- przemycia lub odświeżenia pupy niemowlaka przy zmianie pieluszki,
- przemycia i odświeżenia delikatnego ciała niemowlaka,
- kąpieli niemowląt i małych dzieci,
- umycia rączek lub przemycia innych części ciała małych dzieci.
Niezastąpione w utrzymaniu higieny intymnej
kobiet ciężarnych.
W tym okresie kobiety w szczególności muszą utrzymywać higienę miejsc intymnych oraz absolutnie nie powinny używać różnego rodzaju myjek wielorazowego użytku, aby grzyby znajdujące się w nich nie spowodowały infekcji okolic intymnych, które mogą mieć szkodliwy wpływ na płód.
Ponadto myjki można używać do wszelkich czynności, do których potrzebujesz zwilżonej bądź mokrej myjki.
                                           
Zalety:
Nasze higieniczne myjki są:
- niezwykle miękkie i delikatne - posiadają strukturę mikro-gąbeczek,
- czyste, suche i zdrowe - nie są nawilżone żadnymi chemicznych substancji, perfumami bądź konserwantami,
- bezpieczne i ekologiczne - posiadają certyfikat OEKO-TEX® standard 100 (więcej o certyfikacie ›››), który daje gwarancję, że są przeznaczone do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci.
- wolne od pestycydów, związków organicznych cyny i in; nie zawierają barwników,
- wolne od alergenów - nie ma, absolutnie żadnych, możliwości reakcji alergicznych,
- neutralne pH - przeznaczone również do pielęgnacji skóry wrażliwej niemowląt i małych dzieci,
- praktyczne - wielkość myjki dopasowana do dłoni. Jak najbardziej istnieje możliwość zastosowania jej również w innych czynnościach domowych.
- ekonomiczne - 50 szt w opakowaniu - niski koszt jednostkowy użycia.
Moja opinia:
Gdy otworzyłam paczuszkę byłam zadowolona, że 50 sztuk myjusi mieści się w tak cienkim opakowaniu i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. 

Uśmiech zniknął, gdy otworzyłam folię- objętość myjek wzrosła kilkakrotnie, na tyle, że nie mogłam znaleźć dla niej miejsca w szufladzie łazienkowej. 

Opakowanie nie nadawało się już zbytnio do użytku, bo nie mogłam wyjąć gąbeczki tak by była w całości. Pozostało mi jakieś pudełeczko :)

Jeśli chodzi o zastosowanie Myjusi w moim domu, to przyznam, że jestem trochę wygodna i nie uśmiechało mi się moczenie ich za każdym, gdy musiałam podetrzeć dziecko :) Tutaj u mnie zdecydowanie wygrywają chusteczki nawilżane. Próbowałam też użyć ich do wycierania kurzy, ale nie sprawdziły się i tu- nie rozcierały dobrze płynu na meblach.

Idealne są za to do kąpieli. Uwielbiam myć dzieci myjusiami- są jednorazowe, więc w odróżnieniu od zwykłych gąbek nie są siedliskiem bakterii (choć szczerze mówiąc my jednej myjki używamy przez dwie kąpiele- oczywiście każdy swoją). Zresztą moje diabełki dostają w łapkę po jednej gąbeczce i sami się myją, ja im tylko trochę (;p) pomagam. Nie ukrywam, że i ja polubiłam kąpiele z Myjusiami! Wystarczy trochę wody i kropla mydła czy płynu do mycia ciała, by gąbeczka stała się mięciutka i dobrze umyła czy to dziecko czy to dorosłego. 

Cena Myjusi to 10 zł , a kupić je możecie TUTAJ, koszty wysyłki przy przedpłacie na konto to tylko 3 zł (13 zł- pobranie).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger