22:30

Płyn do kąpieli Bambi

Truskawkowy płyn do kąpieli Bambi kupiłam  z konieczności. "Bajka" Joanny już nam się skończyła,a do jedynej drogerii w mieście, w której można ją kupić nie miałam czasu pędzić. Miałam do wyboru- kąpiel bez płynu lub zakup innego. Może Johnsons Baby? Kurcze, też nie było w Tesco! W pobliskiej Stokrotce kupiłam właśnie Bambi. Pamiętam tą markę z dzieciństwa- mama kupowała nam taki żółty szamponik z kaczuszką.
Płynu użyliśmy już kilka razy, więc możemy co nieco napisać :)
Podobno pierwsze wrażenie jest najważniejsze- tu było miło. Śliczny i słodki zapach świeżych truskawek powalił mnie na kolana.mogłabym wąchać godzinami. Poza tym fajnie sie pieni- nie jest tej piany ani zbyt dużo ani zbyt mało.
Test w umywalce
Nie uczula, nie podrażnia, nie wysusza skóry dziecka. Dodatkowym atutem jest cena- za buteleczkę 500 ml zapłaciłam 8,75. Żeby nie było tak kolorowo, to i jest maleńka wada- jest średnio wydajny i trochę rzadki. Ale ogólnie to pozytyw :)

1 komentarz:

  1. och, rozbudziłaś moje wspomnienia z dzieciństwa. Miałam szampon tej firmy, lecz żółty, rumiankowy, w zwykłej plastikowej buteleczce z białą nakrętką :)

    OdpowiedzUsuń

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger