20:05

Original Marines

Lubimy stroić dzieciaki? Chcemy jednocześnie, by ubranka naszych dzieci były nietuzinkowe i doskonałej jakości. Ja lubię ubierać zarówno dzieciaki, jak i siebie w wygodne ubrania z naturalnych materiałów dobrej jakości. Trafia mnie, jak po pierwszym praniu coś się kudłaczy! Wy pewnie też?
Zatem mam dla Was świetną propozycję.
Original Marines to lider sektora odzieży dziecięcej we Włoszech już od 1983 roku. Marka charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, jak również wyjątkowym włoskim wzornictwem. Tyle lat istnienia na rynku świadczy o wiarygodności firmy i prawidłowym podejściu do klienta!
Włochy to za mało, Original Marines poszerzyło swój zasięg na 45 krajów, w których otworzyli swój sklep internetowy! I teraz- uwaga! Jednym z tych krajów jest też Polska!
Znajdziemy tam następujące sektory ubrań, utrzymanych w najnowszych sportowych i codziennych trendach:
  • dziecko 0–18 miesięcy,
  • chłopiec 2–10 lat,
  • dziewczynka 2–12 lat,
  • chłopiec 12–16 lat,
  • kobieta
W związku z otwarciem, zespół sklepu Original Marines  przygotowała dla swoich klientów szereg promocji i udogodnień! Zakupy zrobione do 12 kwietnia podlegają darmowemu zwrotowi, w przypadku, gdy zakup okaże się nietrafiony, ponadto przy zamówieniach powyżej 40 euro dostawa jest darmowa!
Podobają Ci się ubrania i chciałabyś jakiś rabacik? Nic prostszego- zapisz się do newslettera i zdobądź 15% upustu na pierwsze zamówienie!

Pytasz dlaczego akurat Original Marines? Odpowiedź jest prosta- za zakupem przemawia wiele argumentów- przede wszystkim doskonała jakość, wyjątkowe włoskie wzornictwo oraz stosunek jakości do ceny :) Ubranka są modne, wytrzymałe i wyjątkowe!

Zapraszam do sklepu Original Marines, bo warto mieć wyjątkowe dziecko w wyjątkowych ubrankach.

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

1 komentarz:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger