13:16

„Gdzie jesteś Cukiereczku?”- zapowiedź

Dziś na miły początek poświątecznego tygodnia mam dla Was zapowiedź świetnej książeczki „Gdzie jesteś Cukiereczku?” W. Cichonia.
Możecie też zapoznać się z poprzednimi częściami przygód niesfornego kotka Cukiereczka.
Książka wydana przez Wydawnictwo DREAMS.

"Jeśli w okolicy rozlega się rozpaczliwe „Gdzie jesteś, Cukierku?” – to znak, że szykuje się heca. Tytułowy bohater – kot Cukierek, z pewnością przysporzy swoim opiekunom kolejne kłopoty! Nie zwalnia tempa i w piątej części serii udowadnia, że w pełni zasłużył na przydomek najbardziej niesfornego czworonoga na świecie!
Jak zaopiekować się koszatniczką? Czy opłaca się pomagać wścibskim bliźniaczkom z sąsiedztwa? Jak pogodzić skłóconych rodziców Marcela i Maćka? Co wspólnego z wypoczynkiem na łonie natury ma pan w słomkowym kapeluszu? Jak można poradzić sobie z surową opiekunką? Co wyniknie z wizyty gościa z Japonii? I co dzieje się, gdy w okolicy pojawia się zielone …straszydło?
Co wyrabiał kocur bury? Zapraszamy do lektury!"


Zapraszam do lektury a z książkami dziecięcymi spotkamy się już w przyszłym tygodniu w ramach „Tygodnia z książką dla dzieci”


Specyfikacja wydania:
Ilość stron: 76
Oprawa: twarda + UV + tłoczenie
Autor: Waldemar Cichoń
Ilustracje: Dariusz Wanat
ISBN: 978-83-63579-60-9
Format: 155 x 215
Data wydania: Marzec 2015

Spodobał Ci się mój post? Bądź na bieżąco- polub nas na Facebooku

4 komentarze:

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger