11:27

Co to jest flower box i z jakiej okazji można go wręczyć?Wręczenie kwiatów to jeden z najbardziej tradycyjnych sposobów na obdarowanie bliskiej osoby w ważny dla niej dzień. Urodziny, święto kobiet, czy też zwyczajny dzień, w którym chcemy komuś sprawić przyjemność to jedne z wielu okazji, gdy wręcza się właśnie kwiaty. Bardzo ciekawą alternatywą dla nich może być flower box, który łączy tradycyjny podarunek z nowoczesną formą.

Flower box — co to?

Flower Box to specjalna forma wręczenia kwiatów, które polega na tym, że nie są one umieszczone w bukiecie, a w specjalnym pudełku. Dzięki temu można je od razu ustawić na przykład na półce, dobrze prezentują się w trakcie wręczania oraz oczywiście wtedy, gdy trafią już do adresata.

Co ciekawe flower box wcale nie jest nową ideą. Znany jest już od lat w krajach wschodu, czy też w Emiratach Arabskich, gdzie często wykorzystuje się właśnie flower boxy w celu obdarowania bliskich kwiatami.

Z jakiej okazji można wręczyć flower box?

Jeśli nam na kimś zależy, to flower box dobrze sprawdzi się nawet bez szczególnego powodu. W ten sposób można sprawić komuś przyjemność i umilić dzień. Oczywiście flower boxy sprawdzają się świetnie także podczas bardziej specjalnych okazji.

Walentynki, Dzień Kobiet, urodziny czy też Dzień Matki to świetny moment na wręczenie flower boxa. Kwiaciarnie, które zajmują się sprzedażą takich boxów, bardzo często są też w stanie je dla nas spersonalizować. Dzięki temu flower box będzie nawiązywać do aktualnego święta i będzie prezentem dobrze dostosowanym do wydarzenia.

Jak dba o kwiaty we flower boxie?

Chcąc by kwiaty, które znajdują się we flower boxie żyły jak najdłużej, trzeba oczywiście o nie zadbać. Na szczęście nie jest to trudne. Firmy, które zajmują się składaniem takich boxów, specjalnie przygotowują ich wnętrze tak, by woda nie dostawała się z niego i wystarczy jedynie regularnie podlewać kwiaty niewielką ilością wody, by te żyły jak najdłużej i pięknie się prezentowały. Nie jest to więc specjalnie trudne i trzeba uznać to za jedną z największych zalet flower boxów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger