12:22

Potrzeba bliskości u niemowlaka - pluszaki Jellycat miękkie jak dotyk Mamy

 


Jellycat tworzy urocze przytulanki do spania dla dzieci, które z pewnością ucieszą każdego malucha. Dowiedz się więcej!

Wszystkie dzieci uwielbiają się przytulać. Maluchy, jeśli nie są w pobliżu swoich najbliższych, często wtulają się w ulubioną maskotkę i przytulankę. Jeśli szukasz idealnej przytulanki dla swojego malucha, gorąco zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabawek marki JellyCat, która od 1999 roku specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości oryginalnych zabawek. Firma została założona w Londynie, a nazwę marki wymyśliło dziecko, które uwielbiało galaretki i koty - ciekawe połączenie!

Założycieli firmy również rozbawiło połączenie tych dwóch słów i postanowili wykorzystać je jako nazwę swojej marki. Marka Jellycat początkowo rozwijała się na rynku lokalnym, ale z biegiem lat zyskała popularność w całym kraju, a wkrótce potem także na rynku międzynarodowym. Dziś Jellycat znany jest na całym świecie dzięki wysokiej jakości produktom oferowanym swoim klientom. Wśród nich można znaleźć urocze miękkie maskotki, grzechotki, pluszaki i wiele innych wspaniałych propozycji.

POTRZEBA BLISKOŚCI NOWORODKA

Pierwszą potrzebą, którą może zaspokoić przytulanka jest bliskość. Zabawka może zapewnić komfort, gdy rodzica nie ma w pobliżu, zwłaszcza gdy dziecko zasypia lub trafia do placówki.

Maskotka staje się prawdziwym towarzyszem dziecka od snu po wizyty u dentysty i wiele innych ważnych momentów w życiu..

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PLUSZAKÓW JELLYCAT

Maskotki Jellycat są rygorystycznie testowane, aby spełniać międzynarodowe normy bezpieczeństwa dla zabawek dla niemowląt i dzieci. Na dowód spełnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, przytulanki Jellycat posiadają oznaczenia CE i UKCA (certyfikat obowiązujący w Wielkiej Brytanii). Ponadto produkty Jellycat wykonane są z materiałów pochodzących z upraw ekologicznych, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka podczas zabawy.

JELLYCAT KRÓLICZEK - CUDOWNE MASKOTKI

Marka Jellycat oferuje szeroką gamę uroczych, milutkich króliczków w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Szeroki wybór króliczków Jellycat sprawia, że łatwo znaleźć idealny prezent dla każdego malucha - czy to chłopca, czy dziewczynki.

JELLYCAT MASKOTKA KRÓLICZEK SREBRNY
JELLYCAT MASKOTKA KRÓLICZEK SREBRNY

Króliczek Jellycat to jedna z najpopularniejszych maskotek, które zdobywają serca zarówno dzieci, jak i rodziców.

Nasz sklep oferuje ponad dwadzieścia wersji króliczków, różniących się wielkością i kolorem. Posiadamy w sprzedaży kocyki, grzechotki i miękkie pozytywki, które można podarować jako prezenty dla kogoś wyjątkowego.

PLUSZAKI NIEOCZYWISTE


JELLYCAT PTASZEK
JELLYCAT PTASZEK


Smok Dexter
JELLYCAT  Smok Dexter


PODSUMOWANIE

Pluszaki to wspaniały prezent dla każdego maluszka. Stanowi on miły i kojący dodatek do sypialni lub dziecięcego pokoju.Przytulanki dla dzieci są idealne do przytulania w momentach dziecięcych smuteczków, są również fajnym sposobem na wyrażanie uczuć i okazywanie miłości.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pluszaków dla dziecka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger