01:22

Tablice manipulacyjne - trafiony prezent dla dzieci w różnym wieku.Jaki prezent wybrać dla dwulatka? Co kupić pięciolatkowi z okazji urodzin? Możliwości jest wiele, ale czy istnieje uniwersalny prezent, który zadowoli szerszą grupę wiekową maluchów? Tablica manipulacyjna od Manibox to produkt, który świetnie sprawdzi się dla dzieci w różnym wieku. To nie tylko zabawka, ale również produkt o charakterze edukacyjnym. Dziecko bawiąc się może jednocześnie rozwijać bardzo ważne aspekty swojego ciała i umysłu. To prezent, który zadowoli zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Tablica manipulacyjna dla najmłodszych

Pomysłów na prezent dla najmłodszych dzieci jest wiele. Grzechotki, maskotki, przytulanki, elektryczne zabawki - roczne dziecko poznające dopiero świat łatwo można zaciekawić świecącymi elementami czy wydającymi dźwięki akcesoriami. Czy tablica okaże się równie trafionym podarunkiem? Specjaliści z Manibox nie mają co do tego wątpliwości. Duża ilość elementów o różnych kształtach i kolorach zachwyca najmłodszych użytkowników. Manipulacyjna tablica nie tylko rozbudza ciekawość, ale również działa sensorycznie. Rozwija wszystkie zmysły, ponieważ dziecko bawiąc się nią wykorzystuje do tego dotyk, słuch, wzrok - bada elementy, próbuje je otwierać, zamykać, odkręcać. Tablica rozwija małą motorykę, a dziecko ćwiczy koordynację.

tablice manipulacyjne


W trosce o rozwój i dobrą zabawę również starszych dzieci

Tablice sensoryczne i manipulacyjne powstały zgodnie z duchem Montessori - kładą nacisk z jednej strony na rozwój samodzielności, indywidualności, własnego odkrywania i poznawania świata, a z drugiej pozwalają wykorzystać do tego dostępne zmysły rozwijając je dodatkowo. Tablica okazuje się więc świetnym prezentem również dla dwulatków, a nawet dla dzieci w wieku 5 lat. Nie ukrywajmy - my dorośli również potrafimy zachwycić się tą niepozorną z wyglądu zabawką. Oferta Manibox.pl zawiera różne rodzaje tablic - większe mniejsze, w różnych wersjach kolorystycznych. Tablica może stać się więc nie tylko ulubioną zabawką dziecka, ale świetnym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoiku.

Cała tajemnica ukryta w szczegółach

Tablice manipulacyjne mogą się od siebie różnić wieloma szczegółami. Wszystko zależy od tego, jakie elementy zamieści na niej twórca. Zamki, łańcuchy, włączniki, kłódki - tablice pełne są przedmiotów i akcesoriów znanych nam dorosłym, jako produkty codziennego użytku. Umieszczając je na tablicy Manibox daje dzieciom możliwość dotknięcia i sprawdzenia rzeczy, które od zawsze chciały wypróbować, natomiast nie miały na to zgody. Czy w takim razie korzystanie z tablicy jest w pełni bezpieczne w przypadku najmłodszych użytkowników, którzy najchętniej badają nowe zabawki za pomocą zmysłu smaku? Specjaliści z Manibox dokładają wszelkich starań do tego, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów, a tym samym stworzyć takie rozwiązania, które pozwolą na bezpieczną zabawę. Wszystkie elementy są trwale przytwierdzone do tablicy, tak aby nie było możliwości ich łatwego odczepienia.

Postaw na produkt od sprawdzonego dostawcy

Popularność manipulacyjnych tablic sprawiła, że producenci ścigają się w ich produkcji. Na forach i blogach można poznać również sposoby na własnoręczne wykonanie tej edukacyjnej zabawki. Aby jednak zapewnić swojemu dziecku pełne bezpieczeństwo w trakcie zabawy, warto postawić na pewne rozwiązania, jakościowe produkty pochodzące od specjalistów w tej dziedzinie. Z Manibox.pl masz pewność, że bezpieczeństwo to w tym wypadku nadrzędna cecha, jaką kierowali się twórcy. Zapoznaj się z ofertą sklepu i spraw dziecku wyjątkowy podarunek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger