11:53

Najmodniejsze kolory w 2021 – Poznań
Trendy we wnętrzach, jak moda, zmieniają się co roku. Każdy stara się za nimi nadążać, chociażby jeśli chodzi o kolorystykę. Modny akcent można wprowadzić do wnętrza chociażby za pomocą dodatków. Jakie kolory będą królować we wnętrzach w roku 2021 i jak je zaaranżować w swoich czterech kątach?

Jakie kolory będą największym hitem tego roku?

Żeby dobrze czuć się we wnętrzu, warto urządzić je w modnych kolorach. Jakie kolory będą największym hitem tego roku? W 2021 roku z pewnością będą królować barwy ziemi. Beże, brązy i zieleń, to te kolory, których na pewno nie może zabraknąć we wnętrzu. Taka naturalna kolorystyka idealnie sprawdzi się mieszkaniach urządzonych w stylu rustykalnym, a także w stylu industrialnym.

Beże i brązy idealnie będą współgrać ze złamanymi odcieniami bieli, zwłaszcza z bielą antyczną. Jasne kolory na pewno sprawdzą się w niewielkich mieszkaniach, gdzie optycznie dodadzą przestrzeni. Brązy to z kolei świetny wybór na kolor ścian w domu wolnostojącym. Ciemniejsza kolorystyka nie tylko ociepli wnętrze, ale będzie także praktycznym rozwiązaniem jeśli w domu mieszka małe dziecko czy pies.

Obok brązów, hitem tego roku będą także odcienie błękitu. W większych mieszkaniach można pokusić się nawet o granat. Ten idealnie będzie współgrać we wnętrzach wykończonych w stylu glamour i hampton. W 2021 odcienie błękitu można łączyć z szarością. Ta wciąż nie przestanie pojawiać się w naszych domach, co jest dobrą wiadomością dla miłośników minimalizmu i stylu skandynawskiego.

Jak je zaaranżować we wnętrzu?

Chociaż beże, brązy i szarości to neutralne kolory, wcale nie tak łatwo zaaranżować je we wnętrzu. Zwłaszcza, jeśli mają pasować do wcześniej wybranego stylu. To samo dotyczy intensywnych odcieni błękitu i zieleni. Wiele można zdziałać dodatkami, ale z nimi niestety łatwo przesadzić i wtedy wnętrze nie dość, że przestaje wyglądać na uporządkowane, to jeszcze wydaje się mniej przestronne. Zbyt dużo poduszek, ramek, wazonów, świec i innych bibelotów w pewnym momencie może zacząć przytłaczać.

Chcąc włączyć do wnętrza nowe kolory, warto zdać się na profesjonalistę. Architekci w Poznaniu, tak jak i innych większych miastach, działają szybko, a co za tym idzie, przygotują wymarzony projekt salonu, kuchni czy innego pomieszczenia w mgnieniu oka. Co prawda, jest to dodatkowy koszt, ale są kwestie, które warto powierzyć profesjonalistom.

Architekt to najlepsze rozwiązanie, kiedy w grę wchodzi malowanie ścian czy wymiana mebli, a co za tym idzie, większe wydatki. Wtedy też lepiej, żeby projekt wnętrza przygotowała osoba, która się na tym zna i dobrała wszystko tak, żeby wszystko ze sobą współgrało. Najlepsi architekci w Poznaniu nie dość, że potrafią świetnie i szybko przygotować projekt, to jeszcze wiedzą gdzie warto szukać farb, mebli i dodatków tak, żeby ich cena nie była wysoka, a jednocześnie, żeby były dobrej jakości i idealnie wyglądały we wnętrzu.

Materiał powstał we współpracy z portalem RynekPierwotny.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger