13:33

Jak sprawić, by mieszkanie było piękne?

Piękne mieszkanie to nasza wizytówka. Staramy się, by było w miarę czysto i schludnie. Wiadomo, że nie zawsze nam to wychodzi, zwłaszcza, gdy mamy dziecko (lub dzieci, troje). U mnie przykładowo pokój zdobią rysunki chłopców. Na szczęście widzę już, że z tej głupotki wyrośli, więc lada dzień zaczynamy wielkie malowanie ścian. Tylko czy same ściany mnie satysfakcjonują? Nie! Chcę coś więcej! 
Fototapety, naklejki ścienne, fotoobrazy to już codzienność. Staramy się, by nasze pomieszczenia były ładne i niespotykane, toteż często sięgamy po te ulepszenia. I słusznie, bo w kilka chwil możemy ulepszyć salon, kuchnię, sypialnię.
Tylko gdzie kupić owe fototapety, naklejki, obrazy? Cóż, chyba wszędzie. Pojawia się jednak pytanie- czy naklejka kupiona na jednej z chińskich stron jest dobra? Czy fototapeta będzie się „trzymać” a obraz nie wyblaknie? Miałam i naklejki i obrazy- nie polecam.
Uważam, że naprawdę warto zainwestować w dobrej jakości produkty, które jak wiadomo- będą droższe, ale też posłużą nam na lata! Słyszeliście to przysłowie „nie opłaca mi się kupować tańsze rzeczy”? To się tyczy wszystkiego, od ubrań, przez artykuły domowe po dekoracje ścian. Przeważnie, nie zawsze, ale najczęściej jest tak, że rzecz nabyta taniej- szybko się psuje.

Szukając dekoracji ściennych do naszego pokoju miałam sporo wątpliwości. Wszystko piękne i wszystko bym chciała mieć. Pokażę Wam kilka propozycji, które brałam pod uwagę, które znalazłam w sklepie Foteks :)

Ostatecznie, po kilku dniach przemyśleń zdecydowałam się na ten przepiękny obraz w ramie:

Czy jestem zadowolona? Tak. Satysfakcjonuje mnie zarówno wykonanie obrazu, jak i realizacja zamówienia, która przebiegła szybko i bezproblemowo. Spodziewałam się pięknego obrazu, ale spotkało mnie nie lada zaskoczenie, gdy rzeczywistość przerosła moje oczekiwania-obraz jest przepiękny! Teraz czeka już aż po remoncie zawiśnie na honorowym miejscu i będzie zachwycał oczy moje i moich gości. Już się nie mogę doczekać!

 
A dla Was mam informację- do końca lipca upolujecie 10% zniżki w sklepie Foteks! Grzech nie skorzystać :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger