09:42

Romantyczny wyjazd tylko we dwoje? Of course!Powietrze za oknem pachnie lato... Słońce przebija się przez okna, dając sygnały, że już niedługo, niedługo... urlop, wczasy, wakacje... Czas wypoczynku, zabawy. A może tym razem romantyczny wypad tylko we dwoje? Tylko gdzie? Na pewno tam, gdzie dużo wody, dużo słońca i dużo radosnych ludzi...Cały rok pędzimy, pracujemy, ciężko czasem znaleźć chwilę dla siebie. Dzieci, praca, dom, i tak codziennie, niczym w kołowrotku. Wypoczynek? Chyba w innym życiu! A może nie? Może tym razem wakacje we dwoje? Może choć raz stać się egoistą i zawieźć dzieci do dziadków, a rodzice mogą czmychnąć  w ciepłe kraje?

Myśląc nad tym dłużej, dochodzę do wniosku, że to bardzo dobry pomysł! Dzieci stęskniły się za dziadkami, dziadkowie za dziećmi, a my z mężem za czasem tylko we dwoje. Wszakże już od 8 lat nie byliśmy sami dłużej niż 12 godzin!

Czytam często, że wakacje powinno spędzać się z dziećmi, szczytem egoizmu jest zostawianie ich w domu. Cóż, jeśli mamy dla nich w zanadrzu inne rozrywki, to nie ma w tym nic złego. Uważam, że szczęśliwi rodzice, to szczęśliwe dzieci. O związek trzeba dbać- i nie oszukujmy się- wakacje z dziećmi nie zawsze temu sprzyjają. Warto podzielić urlop tak, by był czas i na wakacje z dziećmi nad morzem i na romantyczny wyjazd z mężem na 2 tygodnie! Na pewno wyjdzie to na dobre małżeństwu i z krótkim i z dłuższym stażem, które >tak, jak my< nie miało okazji na wspólne wakacje przez kilka lat...


Tylko gdzie się wybrać, gdzie szukać pomocy, by wczasy były naprawdę udane? Cóż, na pewno postawię na biuro podróży z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją. Biuro, które znam od lat. I jedyne, co w tym momencie przychodzi mi do głowy to ITAKA. Firmę, która istniała jeszcze gdy byłam dzieckiem. Firma, która przetrwała na rynku tyle lat, wciąż ciesząc się zaufaniem klientów, na pewno mnie nie zawiedzie! Jestem tego pewna! Często wybieramy najtańsze oferty pierwszych lepszych biur podróży.  Niestety, często okazuje się, że są niewypłacalni, bądź słoneczny hotel ze zdjęć okazuje się zadymioną ruderą... Naprawdę warto postawić na porządne biuro podróży, jak ITAKA. Mamy wtedy pewność, że wakacje naprawdę będą udane!

Oferta wakacyjna 2018 Biura Podróży ITAKA jest dość spora. Kurorty cieszą oko słoneczną pogodą i lazurową barwą wody... Chce się jechać już, teraz!  Najlepiej do Grecji! Liczne promocje dodatkowo kuszą! Wybrać popularną Kretę czy może Chios, o którym nigdy nie słyszałam? O! Evia, jak tu pięknie! Biuro Podróży ITAKA poleca odpowiedni hotel dla par, położony przy plaży, gdzie aż kipi od romantyzmu! Lubię to! Zwłaszcza, ze wczasy na lato 2018 są obniżone o ponad połowę! Grzech nie skorzystać!


Zróbcie sobie wolne od codzienności, nawet od dzieci, choćby były bardzo grzeczne i bardzo kochane. W tym roku poświęćcie 2 tygodnie na pielęgnację związku, który niczym kwiat- nie podlewany, nie nawożony- usycha... Zabierz męża, żonę na romantyczny wypad. Cieszcie się czasem tylko we dwoje. Szum fal, zapach piasku, romantyczne spaceru na brzegu morza, kolacje przy rozgwieżdżonym niebie i oczywiście... długie noce tylko we dwoje ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Moje to!!!
Nie zgadzam się na publikację moich treści i zdjęć na innych stronach bądż środkach masowego przekazu bez mojej wiedzy i zgody. Monika
Copyright © 2016 Dzięgielowska.pl , Blogger